Ізраїльського підлітка заарештували за розголошення імені високопоставленого силовика

Ізраїльський підліток порапив до в`язниці через розміщений на youtube відеоролик, де показане обличчя силовика.

Підліток з сім'ї ізраїльських поселенців в Хевроні заарештований за розголошення імені високопоставленого співробітника Служби безпеки Ізраїлю Шин Бет, повідомляє газета "Гаарец".

Як вважають співробітники спецслужб, 17-річний юнак опублікував на відеосервісі YouTube ролик, в якому фігурував голова секретного підрозділу Шин Бет, відповідальний за нагляд за угрупованнями екстремістів на Західному березі. Повне ім'я цієї людини розкривати заборонено з міркувань безпеки, в ЗМІ його зазвичай називають "A". Він проживає в одному з населених пунктів на Західному березі, але місце його проживання також є таємницею.

Автор відеоролика забезпечив опубліковану запис підписом з повним ім'ям A. При цьому в записі добре видно обличчя співробітника Шин Бет. Відеоролик був доступний протягом декількох місяців. Представники спецслужб вважають, що таким чином життя глави підрозділу була поставлена під загрозу.

Підліткові вже пред'явили звинувачення і випустили з-під варти. Він називає підозри на свою адресу безпідставними.

В останні тижні ситуація навколо ізраїльських поселень на Західному березі загострилася. Після закінчення 10-місячного мораторію на будівництво поселенці відновили зведення будівель, що фактично зірвало що почалися у вересні переговори Ізраїлю з палестинськими лідерами в США.

Читайте також:

В Ізраїлі присягатимуть на вірність країні при отриманні громадянства

Ізраїль депортує володарку Нобелівської премії

ООН визнала "неймовірну жорстокість" Ізраїлю щодо Флотилії свободи

Ізраїль обурили слова Клінтона про російськомовне населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: