Ізраїльського солдата посадили за образу палестинця

До п'яти місяців ув'язнення засудили ізраїльського капрала, який знущався з палестинця. Він цілився з автомата у палестинця, в якого на очах була пов'язка, а на руках - наручники.

Ізраїльського капрала засудили до п'яти місяців ув'язнення за образу і негідні дії щодо затриманого палестинця.

Військовий, ім'я якого не розголошується, цілився з автомата у палестинця, в якого на очах була пов'язка, а на руках - наручники. Хтось поруч сфотографував обох на мобільний телефон, що належить засудженому. Сам же він, як з'ясувалося, був заарештований за підозрою у вживанні наркотиків, і лише в ході перегляду фотографій на телефоні стало відомо про знущання із затриманого палестинця.

На зображеннях також присутні сцени знущань з палестинців за участю двох інших солдат. Обидва підозрювані вже під слідством.

Нагадаємо, у серпні розгорівся скандал у зв'язку з публікацією в інтернеті фотографій ізраїльтянки, що сфотографувалася на фоні зв'язаних палестинців. 20-річна Еден Аберджіль з Ашдода сама виклала знімки у соціальній мережі Facebook, створивши альбом Армія - кращий час мого життя.

На фото вона у військовій формі, посміхаючись, позує поряд з сивочолими чоловіками-палестинцями, чиї очі зав'язані, а руки скуті пластиковими наручниками. Армійське командування назвало вчинок демобілізованого військовослужбовця, "ганебним".

Читайте також:

Оприлюднені нові знімки зі знущаннями ізраїльських солдатів над палестинцями

Опубліковані нові фото, на яких ізраїльські солдати принижують палестинців

Ізраїльтянка виклала в Інтернеті "армійський альбом" зі зв'язаними палестинцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: