Ізраїльському генералу погрожують вбивством за виселення євреїв

Окрім погроз самому генералу автори послання натякнули на можливість розправи з його дітьми

Ізраїльський генерал Гаді Шамні одержав лист із погрозами розправи над ним і його сім'єю, яке, як підозрюють, відправили незадоволені виселенням з палестинських територій ізраїльські поселенці.

У листі генерал названий "антисемітом, який ненавидить євреїв" і "сином сатани". Окрім погроз самому генералу автори послання натякнули на можливість розправи з його дітьми, які також були названі "синами сатани".

Шамні командує армійськими підрозділами на Західному березі, які часто притягуються для ліквідації незаконних єврейських поселень на палестинських територіях.

Це викликає незадоволеність радикально настроєних поселенців. 4 червня було ліквідоване ще одне поселення, що складається з дев'яти старих будівель. Це поселення зносили вже кілька разів за останні місяці, проте його мешканці знову відновлювали свої споруди.

Всього на Західному березі в даний час розташовано близько 100 незаконних єврейських поселень, ще 121 споруджено з дозволу уряду. Міжнародне співтовариство, і в першу чергу американська адміністрація, вимагає зносу всіх єврейських поселень на палестинських територіях.

Під час зустрічі у Вашингтоні з прем'єром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху президент США Барак Обама заявив, що поселення на Західному березі повинні бути ліквідовані.

31 травня ізраїльський уряд опублікував список незаконних поселень, які будуть знесені найближчим часом.

Радикальні сили Ізраїлю закликали не піддаватися "диктату Вашингтона". Нетаньяху заявив, що рішення про знос поселень не пов'язане з вимогами США і пообіцяв, що нових поселень ізраїльтяни створювати не будуть.

Ізраїльський міністр оборони Ехуд Барак у відповідь на обіцянку поселенців припинити операції зі знесення будівель заявив, що він виступає за ліквідацію поселень шляхом переговорів з жителями.

Читайте також:

Ізраїль не буде наносити ракетні удари по Ірану

В Пушкіна знайшли єврейське коріння

Ізраїль пропонує зробити батьківщиною палестинців Йорданію

Ізраїль вперше публічно виступив проти планів США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: