Je suis Panama. Сатиричний журнал Charlie Hebdo висміяв офшорний скандал

"Фіскальний тероризм" - із таким заголовком вийшов новий номер.

Відомий французький сатиричний журнал Charlie Hebdo презентував свіжий номер, на обкладинку якого помістили карикатуру на світовий офшорний скандал.

"Фіскальний тероризм" - із таким заголовком вийшов новий номер журналу карикатур. На ілюстрації зображені чиновники, які тримають у руках таблички з висловом "Je suis Panama" (я  Панама – ред.)

Зазначимо, напис є алюзією до популярного вислову "Je suis Charlie Hebdo", яким торік вшановували пам'ять розстріляних карикатуристів під час нападу на видання.

 

3 квітня з панамської компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів.

Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

PanamaPapers

Витік документів розкриває причетність багатьох світових лідерів і відомих людей різних професій до приховування величезних сум грошей в офшорних компаніях. 

Зазначимо, наразі з 20 причетних українців опубліковані матеріали про трьох - президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і підприємця Мохаммеда Захура - британського бізнесмена, який живе і веде бізнес в Україні.

4 квітня Порошенко вперше прокоментував скандал з офшорними компаніями, які висвітлені у розслідуванні журналістів, і запевнив, що все робить згідно закону. 

Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлі...

Опубликовано Петро Порошенко 4 апреля 2016 г.

Також 4 квітня юридична фірма "Авеллум", яку Порошенко уповноважив підготувати його частку у "Roshen" для продажу бізнесу, у понеділок, 4 квітня, оприлюднила офіційну заяву у зв'язку зі скандаломЗгідно із заявою компанії, офшор був потрібен для створення "блайнд трасту". 

ВідеоПанама почне розслідування офшорних скандалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: