Качинський бойкотував інавгурацію Коморовського

Ярослав Качинський не прийшов на церемонію інавгурації Броніслава Коморовського через те, що деякі його послідовники дозволяли собі презирливі висловлювання на адресу його загиблого брата.

Ярослав Качинський не був присутній на церемонії інавгурації нового президента Польщі Броніслава Коморовського.

Його прихильники з партії "Право і справедливість" заявили, що Качиньський вирішив бойкотувати церемонію інавгурації, оскільки деякі послідовники Коморовського "дозволяли собі презирливі висловлювання" на адресу його загиблого брата.

Серед високопоставлених гостей, присутніх на церемонії, були колишні президенти Польщі Лех Валенса та Олександр Кваснєвський, а також лідери найбільших політичних партій та релігійних об'єднань країни.

До загибелі Леха Качиньського Броніслав Коморовський, член ліберальної партії "Громадянська платформа", займав посаду маршала Сейму - спікера нижньої палати польського парламенту. Після авіакатастрофи 10 квітня, відповідно до конституції країни він тимчасово взяв на себе обов'язки президента.

Незважаючи на те, що багато хто пророкував Коморовському легку перемогу на президентських виборах, новий глава польської держави визначився тільки за підсумком другого туру, причому розрив між Коморовським і Качинським склав трохи більше шести процентних пунктів.

6 серпня Коморовський склав присягу і офіційно вступив на посаду глави держави. Перед цим Національні збори вшанували хвилиною мовчання пам'ять про попереднього президента Леха Качинського, який загинув у авіакатастрофі під Смоленськом.

Читайте також:

Коморовський офіційно вступив на посаду президента Польщі

Янукович запросив Коморовського до України

Коморовського обрано новим президентом Польщі

У Варшаві прихильники Леха Качинського побилися з поліцією за хрест

ВідеоКоморовський офіційно вступив на посаду президента Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: