Качинський привітав Коморовського з перемогою на виборах

У Польщі завершилися президентські вибори. За даними екзит-полів, Бронислав Коморовский лідирує з мінімальним відривом, з чим Ярослав Качинський вже встиг привітати свого суперника.

Лідер польської партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський, який йшов кандидатом на дострокові вибори президента Польщі, привітав свого суперника, виконуючого обов'язки президента Польщі, спікера Сейму Броніслава Коморовського з перемогою.

За даними еxit poll, Коморовський, якого висунула ліберальна партія "Громадянська платформа", лідирує на виборах, хоча і з мінімальним відривом.

"Я повинен почати з того, що вимагає добра традиція - вітаю Броніслава Коморовського", - сказав Качинський на вечорі у своєму виборчому штабі.

"Хочу подякувати всім, хто брав участь у цих виборах, але перш за все тих, хто мене підтримав", - заявив він.

Як повідомлялося, 4 липня у Польщі проходить другий тур виборів президента. За три години до закриття виборчих дільниць у другому турі виборів Президента проголосувало 42,1% виборців, що більше, ніж в першому турі, але менше, ніж було станом на першу годину дня.

Найвища явка, як і в першому турі, утримувалася у селі Ревал на узбережжі Балтійського моря, де, за останніми даними, проголосувало понад 78% виборців.

Серед великих міст лідерами стала столична Варшава, де проголосувало майже 50% виборців.
В інших містах явка склала з 42% до 47%.

За даними польських медіа, поляки масово голосують за кордоном, де багато з них відпочивають.

Попередні опитування соціологів свідчили, що Броніслав Коморовський та Ярослав Качинський мають практично однакові шанси перемогти у другому турі виборів.

Читайте також:

Коморовський лідирує на виборах президента Польщі

Поляки активніше голосують у другому турі виборів президента

У Польщі розпочався другий тур виборів президента

"Золоту акцію" на виборах у Польщі отримали ліві сили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: