Качинський: Росія залякала Польщу як цуценя

Ярослав Качинський назвав позицію польскої влади про розслідування смерті його брата Леха Качинського в авіакатастрофі під Смоленськом позицією "заляканого цуценяти".

Брат загиблого президента Польщі Леха Качиньського, лідер опозиційної партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський, назвав позицію польської влади при розслідуванні причин авіакатастрофи під Смоленськом позицією "заляканого цуценяти".

"Неймовірно, як боязко наш уряд ставиться до того, як росіяни ведуть слідство у справі смоленської катастрофи та смерті президента Леха Качинського. Уряд веде себе як заляканий щеня", – наголосив Ярослав Качинський.

На його думку, російська влада насправді може бути не зацікавлена у з'ясуванні реальних причин авіакатастрофи 10 квітня під Смоленськом.

"Цей уряд справу розслідування смерті президента, 96 поляків довірило чужій країні, не союзнику (...) державі, яка готова масово вбивати власних громадян", – сказав Качиньський. Він пригадав у цьому зв'язку про війну в Чечні, теракти в Беслані і на Дубровці в Москві.

Ярослав Качинський гостро розкритикував заяву прес-секретаря польського уряду Павла Грася, який назвав "скандалом, що межує зі зрадою" намір політиків "Права і справедливості" звернутися до влади США з проханням сприяти створенню міжнародної комісії з розслідування причин смоленської авіакатастрофи. Качиньський назвав виступ Грася "актом небувалою нахабності ".

Як повідомлялося раніше, Ярослав Качинський попросив США розслідувати смерть свого брата Леха Качинського.

Качинський написав лист, адресований конгресменам, з проханням допомогти в розслідуванні трагедії. Лист збираються передати при поїздці до США члени його партії - Ганна Фотига і Антоні Мачеревіч.

Нагадаємо, авіакатастрофа під Смоленськом сталася 10 квітня. Польська делегація на чолі з президентом та його дружиною прямувала до Катині для участі в жалобних заходах. В умовах густого туману літак під час посадки зачепився за дерево і розбився. Ніхто з 96 людей, які були на борту, не вижив.

Читайте також: 

Качинський попросить США розслідувати смерть брата

У Варшаві відкрили пам'ятник жертвам Смоленської катастрофи

Поляки звинуватили Росію в псуванні "чорних скриньок" літака Качинського

У літака Качинського був несправний альтиметр

 

http://tsn.ua/svit/kachinskiy-poprosit-ssha-rozsliduvati-smert-brata.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: