Качинський закликав Туска і Коморовського залишити посади

Ярослав Качинський розкритикував членів уряду і закликав діючого главу держави Броніслава Коморовського і прем'єр-міністра країни Дональда Туска піти з політики.

Лідер Партії "Право і справедливість", брат-близнюк трагічно загиблого в авіакатастрофі під Смоленськом президента Польщі Ярослав Качинський закликав діючого главу держави Броніслава Коморовського і прем'єр-міністра країни Дональда Туска піти з політики.

Ярослав Качинський розкритикував членів уряду і особисто Дональда Туска. "Уряд проводив різного роду дії проти власного президента (Леха Качинського), щоб той не брав участі у заходах у зв'язку з 70-ю річницею геноциду в Катині", - сказав лідер "Права і справедливості".

Брат загиблого президента Польщі заявив, що "смоленська гра", в яку було втягнуто "іноземну державу", велася проти Леха Качиньського кілька місяців. "Такі люди, як Броніслав Коморовський, Дональд Туск, Радослав Сікорський (голова МЗС Польщі), Богдан Кліх (міністр оборони) повинні піти з польської політичної сцени раз і назавжди", - заявив Я.Качинський.

Лідер "Права і справедливості" вважає, що "війна з президентом Лехом Качиньським продовжується навіть зараз, коли його вже немає з нами". "Війна триває", тому що з боку уряду Дональда Туска "настала повна відмова від проведення розслідування" обставин авіакатастрофи під Смоленськом, сказав Ярослав Качиньський.

Нагадаємо, Ярослав Качинський побічно звинуватив нинішній уряд країни у смерті свого брата.

Виступаючи на зустрічі родичів загиблих в катастрофі президентського літака під Смоленськом, Ярослав Качинський заявив, що потрібно обов'язково з'ясувати, що стало причиною катастрофи.

Однак, за його словами, одна з причин полягає в тому, що уряд і ЗМІ, що підтримують його, задовго до трагедії проводили "політику ненависті" по відношенню до Леха Качиньського.

Ярослав Качинський наголосив, що візит його брата в Росію не був належним чином підготовлений урядом Дональда Туска.

Читайте також:

Ярослав Качинський: брата вбила "політика ненависті" польського уряду

Качинський не вірить в офіційну версію загибелі свого брата

Качинський бойкотував інавгурацію Коморовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: