Качинський звинуватив Євросоюз у продажності Росії

Брат загиблого екс-президента Польщі звернувся до лідерів країн Євросоюзу із закликом протистояти нео-імперській політиці Москви.

Брат загиблого екс-президента Польщі, глава польської партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський піддав різкій критиці Захід, який піддається "нео-імперіалістичній політиці Росії".

Про це він заявив у статті "Союзники і цінності", яку отримали всі посли Польського парламенту з 27 країн, що входять до ЄС.

"Покійний президент Польщі Лех Качиньський - світла йому пам'ять - і мій уряд партії "Закон і справедливість" послідовно будували союз великих і малих народів Центрально-Східної Європи. Але реалізовуючи національні та регіональні інтереси, ми стикалися із закордонною політикою Росії, яка систематично вибудовує свою сферу впливу", - заявив Ярослав Качинський.

Він також пише, що його уряд і президент Качиньський боролися "зі спотворенням історії Центральної та Східної Європи, яку було сфальсифіковано протягом багатьох десятиліть радянської пропаганди".

"Зараз ми є свідками спроб послаблення ролі нашого регіону в Європі. Такі дії є великим подарунком для тих держав, які не визнають демократичних цінностей і прав людини, можуть здаватися привабливими для бізнесу партнерами, але не дотримуються цінностей і стандартів, які домінують на євроатлантичному політичному просторі", - пише Качинський.

"Наш регіон повинен мати гарантовану охорону і безпеку", - наголосив Качинський, нагадавши про проведення спільних військових маневрів Росії та Білорусі під назвою "Захід", де ворогом була Польща.

Качиньський переживає, що "неоімперська закордонна політика Москви не викликає відповідної реакції з боку найбільших політичних гравців у Європі та Америці". На його думку, посилення двостороннього співробітництва великих держав Євросоюзу з Росією продиктовано економічними поглядами, "несе з собою серйозні політичні наслідки і зменшує значення Європейського союзу".

Для прикладу Качинський згадав про Грузію: "Політика поступок по відношенню до Росії з боку тодішніх європейських і неєвропейських союзників не спонукає інші держави до того, щоб бути євроатлантичною системою в хороші і погані часи". "Слід поважати інтереси не тільки найбільших, але також і середніх і малих країн", - стверджує Качиньський.

В кінці лідер партії наголосив, що за такими принципами жив його брат. "Для них загинув він у страшній катастрофі під Смоленськом", - написав Качинський.

Нагадаємо, нещодавно Ярослав Качинський побічно звинуватив нинішній уряд країни у смерті свого брата. За його словами, одна з причин трагедії полягає в тому, що уряд і ЗМІ, що підтримують його, задовго до трагедії проводили "політику ненависті" по відношенню до Леха Качиньського.

Ярослав Качинський наголосив, що візит його брата в Росію не був належним чином підготовлений урядом Дональда Туска.

Читайте також:

Польща заборонила першим особам країни сідати в один літак

Польща визнала провину за катастрофу літака Качинського

Польща не збирається воювати з Росією

Москва передала Варшаві нові документи про розстріл поляків в Катині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: