Каддафі більше не вірить Заходу і хоче співпрацювати з РФ

Росія може стати партнером Лівії у сфері інвестицій у нафтову та будівельну сфери.

Лідер Лівійської Джамахірії Муаммар Каддафі заявив про намір запросити російські компанії до участі в інвестиціях у нафтову та будівельну сфери.

"Ми більше не віримо Заходу, тому ми хочемо запросити російські, китайські та індійські компанії до участі в інвестиціях у нафтову та будівельну сфери", - заявив Каддафі.

Він відзначив, що зараз світ починає розуміти, що він помилився. "Насправді те, що відбувається в Лівії у корені відрізняється від того, що трапилося в Тунісі і в Єгипті", - підкреслив полковник, коментуючи ситуацію в країні.

Каддафі також вважає, що протистояння влади і опозиції найближчим часом буде завершено, і немає необхідності у військовому штурмі Бенгазі.

Відповідаючи на питання, чи буде проведений штурм Бенгазі, він зазначив: "З бунтівниками впораються самі жителі Бенгазі, тому немає необхідності у використанні сили".

Нагадаємо, з 15 лютого в Лівії триває народне повстання проти лідера країни Муамара Каддафі, який правив у країні понад 40 років. Армія Каддафі почала активно відбивати у повстанців місто за містом, отримуючи беззаперечну перемогу.

За останній тиждень армія Каддафі вже звільнила міста Ез-Завія, Уджалія, Рас-Лануф і Марса-ель-Брега на сході Лівії, Адждабію і вже наближається до останнього оплоту опозиціонерів - міста Бенгазі.

Читайте також:

Каддафі пообіцяв позбавити нафти увесь Захід, крім Німеччини

США планує віддати лівійській опозицій гроші, відібрані у Каддафі

Каддафі назвав Саркозі божевільним, а Берлусконі зрадником

Каддафі пригрозив Заходу "священною війною"

ВідеоАрмія Каддафі наближається до міста Бенгазі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: