Каддафі був закоханий у турецького прем'єра

Турецькі ЗМІ оприлюднили інформацію, згідно з якою лівійський лідер був закоханий у колишнього прем’єра Туреччини, вважаючи її символом мусульманської жінки.

Лівійський лідер Муаммар Каддафі був небайдужий до Тансу Чиллер, яка займала пост прем'єра Туреччини з 1993 по 1996 рік.

Про це повідомив в інтерв'ю турецькій газеті Taraf колишній посол Туреччини в Лівії Улуч Озулкер.

"2 листопада 1994 Чиллер приїхала до Лівії. Каддафі був закоханий у Чиллер, а Чиллер, звичайно ж, знала про це - Каддафі дарував їй подарунки", - сказав колишній посол Туреччини в Лівії.

Озулкер зазначив, що Каддафі захоплювався Тансу Чиллер. "Чиллер була блондинкою, цивілізована, розумна, говорила англійською і була професором, і Каддафі вважав її символом мусульманської жінки", - зазначив колишній посол.

Тансу Чиллер - перша і поки єдина жінка, якій вдалося зайняти пост прем'єра Туреччини. Вона очолювала уряд з 1993 по 1996 рік, а потім, залишившись в уряді, займала пост міністра закордонних справ Туреччини та віце-прем'єра до падіння кабінету в результаті перевороту.

Нагадаємо, раніше Wikileaks опублікувала доповідь американського дипломата про те, що у Каддафі є українська коханка - медсестра, без якої він ніколи не подорожує.

У свою чергу близький друг Галини Колотницької, яку евакуювали з Лівії після заворушень, і яка не втрачає надії в найближчому майбутньому повернутися назад, лівійського лідера називає "татом".

Читайте також:

Українська медсестра називає Каддафі "татом" і вірить в його перемогу

Особиста медсестра Каддафі не може вийти з дому через журналістів

Дочка медсестри Каддафі: мати не його коханка, а просто хороша медсестра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: