Каддафі готовий припинити бойові дії

Якщо коаліція припиняє авіаудари, якщо буде знята військово-морська блокада і скасовано економічне ембарго, Каддафі припиняє бойові дії.

Про готовність припинити бойові дії заявили в п'ятницю в Аддіс-Абебі представники офіційного Тріполі на чолі з Муаммаром Каддафі. Міжнародна нарада була присвячена пошуку шляхів виходу з кризи в Лівії.

Переговори проходять за участю представників комітету Африканського союзу, делегацій Ліги арабських держав, Євросоюзу, Організації Ісламської конференції і влади Джамахірії.

"Лівія бере на себе зобов'язання припинити ведення бойових дій, проте міжнародному співтовариству слід домогтися того ж від інших втягнутих у конфлікт сторін", - йдеться в заяві лівійської делегації.

"Уряд бере також на себе зобов'язання забезпечити можливості для діяльності в країні місії Африканського союзу з перевірки ефективності припинення вогню", - повідомляється в документі.

Представники Лівії в той же час зажадали, щоб були припинені авіаудари, знята військово-морська блокада і скасовано економічне ембарго.

Все про події у Лівії читайте тут.

Читайте також:

В епіцентрі бойових дій у Лівії опинились українські лікарі

Коаліція розбомбила житлові райони Тріполі: лікарня переповнена тілами загиблих

Міжнародна коаліція розбомбила авіабазу військ Каддафі

Каддафі запропонував 350 євро за голову кожного повстанця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: