Каддафі хоче 5 млрд євро на рік, інакше "Європа стане Африкою"

Італія неоднозначно сприйняла візит лівійського лідера Муаммара Каддафі: він обурив європейців закликом до ісламізації і погрозою, що Європа стане Африкою.

Візит лівійського лідера Муаммара Каддафі до Риму викликав хвилю полеміки в Італії. Після неоднозначної заяви про необхідність ісламізації європейського світу, Каддафі ще й пригрозив, що нелегальні мігранти скоро перетворять Європу на Африку.

"Лівія, яку підтримує Італія, просить щонайменше 5 млрд євро на рік, щоб зупинити нелегальних мігрантів. В іншому випадку, через іммігрантів Європа сама може стати Африкою", - заявив Каддафі.

Натомість прем'єр Італії Сильвіо Берлусконі у своїй промові запевнив, що "італійсько-лівійська дружба міцна, це приклад дипломатії, а той, хто цього не розуміє, є заручником старих схем".

За словами міністра закордонних справ Італії Франко Фраттіні, "має місце діловий обмін, що задовольняє обидві сторони".

Так, бізнес залишиться, прийдуть лівійські гроші, підприємства зможуть працювати в Лівії, і лівійцям будуть постачати, серед іншого, і зброю.

"Але ні слова про права людини, про проблеми імміграції, про відмови у візах італійським журналістам, які хотіли відвідати табори, де утримуються репатріанти, про відкриття представництва ООН в Лівії", - пише La Stampa про підсумки двосторонніх лівійсько-італійських переговорів.

Нагадаємо, раніше Муамур Каддафі у Римі прочитав лекцію, під час якої заявив, що "іслам має стати релігією усієї Європи". Він роздав екземпляри Корану всім присутнім 487 дівчатам. Судячи з усього, троє з них - дві італійки й одна іспанка - заявили лівійському лідеру, що таки хочуть прийняти іслам.

Читайте також:

Каддафі заявив, що іслам має стати релігією усієї Європи

Тоні Блер став радником Каддафі

Рейтинг світових диктаторів. Каддафі - на 11-му місці

В італійської преси з'явилися докази зв'язків Берлусконі з мафією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: