Каддафі ховається від повстанців у крутому "Мерседесі"

За даними французьких ЗМІ, Каддафі переховується у крутому мерседесі, який подарував Саркозі. Авто оснащене новітніми електронними системами безпеки.

Президент Франції Ніколя Саркозі продав Муаммару Каддафі дуже крутий "мерседес", що робить полковника практично невразливим.

Саме броньований автомобіль, оснащений електронними системами, які створюють перешкоди і перешкоджають роботі ворожих радарів, допомагав Каддафі півроку вислизати від натовських літаків.

У 2007 році Ніколя Саркозі, який працював тоді міністром внутрішніх справ Франції, схвалив продаж Муаммару Каддафі "мерседеса", що коштував 5,5 мільйонів доларів. У 2008 році він же дав остаточний дозвіл на угоду, але вже в якості президента.

Автомобіль обладнаний не тільки найсучаснішими системами зв'язку, що дозволяють полковнику підтримувати зв'язок з вірними йому військами, але і розробленими французькими вченими системами, завдяки яким він залишається невидимкою для ворога.

За даними французьких ЗМІ в автомобілі є особлива клітка, яка захищає його від електронних полів.

"Мерседес" Каддафі також обладнаний електронним пристроєм, який заглушає всі радіочастоти в радіусі 100 метрів. Це врятувало автомобіль лідера Лівійської революції від ракет і бомб натовської авіації, що знищила сотні танків, бронетранспортерів та іншої техніки лівійської армії.

При цьому товста броня "мерседеса" забезпечує надійний захист його пасажирів під час бойових зіткнень на землі.

Як відомо, за даними ЗМІ, Муаммар Каддафі досі перебуває у Лівії.

Читайте також:

Прихильники Каддафі взяли в полон 17 "найманців"

МЗС Італії впевнено, що Каддафі вже немає в Лівії

Лівійські повстанці зайняли аеропорт рідного міста Каддафі

Літаки НАТО розбомбили готель та житловий будинок в Сирті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: