Каддафі на джипі переїхав свого прихильника (відео)

Прихильник Каддафі, що їхав з лідером джамахірії в однії машині, випав з неї, потрапивши під колеса. При цьому Каддафі навіть не звернув уваги.

Джип Каддафі
youtube
Джип Каддафі
Автомобіль, в якому 14 квітня роз'їжджав вулицями Тріполі полковник Муаммар Каддафі, переїхав людину.

Як видно на відео, що було зроблене державним телебаченням Лівії, прихильник Каддафі їхав на одній з ним машині, причепившись до задніх дверей. Він вигукував гасла на підтримку свого кумира і розмахував руками.

Коли машини кавалькади рухалися відносно повільно, проблем не виникало. Проте, зі збільшенням швидкості чоловіку було вже складно активно жестикулювати і утримуватися в стабільному положенні.

У результаті, на одній з вулиць він з якоїсь причини відчепився від дверей і впав під колеса джипа, з якого ще мить тому вихваляв Каддафі. Судячи з того, як підстрибнула задня частина машини, поранення молодий чоловік отримав серйозні.

Каддафі, який вітав людей, висунувшись з люка в даху джипа, на кілька секунд обернувся, провівши поглядом тіло свого прихильника і знову продовжив викидати в повітря руки, вітаючи вже пусту вулицю. Рух кавалькада не зупинила, хоча машини, що їхали слідом намагалися об'їхати потерпілого.

Про стан здоров'я молодого чоловіка нічого не повідомляється.

Поїздка лідера джамахірії вулицями Тріполі була приурочена до чергової річниці американського авіаудару по його резиденції Баб аль-Азізія в 1986 році.

У середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою відставки Каддафі, що править більш як 40 років, які згодом переросли у громадянську війну між урядовими силами і повстанцями. Лівійський лідер неодноразово заявляв, що виступи організувала Аль-Каїда, і він не має наміру йти у відставку.

19 березня коаліція п'яти західних країн - США, Франції, Великобританії, Канади та Італії - після відповідної резолюції ООН почала наносити ракетні удари по території Лівії.

31 березня керівництво операцією в Лівії перейшло до представників командування НАТО. Нині в ній беруть участь Великобританія, Франція, США, Канада, Бельгія, Італія, Іспанія, Данія, Норвегія. Метою операції є забезпечення ембарго на постачання зброї, безпольотної зони і заходів по захисту цивільного населення.

Читайте також:

Росія звинуватила "декого" у постачанні до Лівії "дечого"

З'явилися докази масових розстрілів у Лівії (відео)

"Аль-Каїда" закликала до війни проти Каддафі і НАТО

Лідери західних країн пообіцяли скинути Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: