Каддафі наказав стратити військових, які відмовляються виконувати накази

У лавах офіцерського корпусу проведені численні арешти. Вірні Каддафі елітні підрозділи і африканські найманці проводять спецоперацію в міських кварталах Тріполі.

Лідер Лівійської Джамахірії Муаммар Каддафі віддав наказ стратити пілотів, які відмовляються виконувати накази.

Як повідомив телеканалу "Аль-Джазіра" підполковник ВПС Касем Наджаа, який перейшов на бік повсталих, у лавах офіцерського корпусу проведені численні арешти. Перехід військових на бік маніфестантів вирішив результат протистояння між владою і повсталими в східних районах Лівії, що вийшли з-під контролю влади.

Зараз вірні Каддафі елітні підрозділи і африканські найманці проводять спецоперацію в міських кварталах Тріполі. У Таджура, Фашлуме і Сук аль-Джумааа в результаті придушення народних виступів є велика кількість жертв. По кварталах ведеться вогонь з кулеметів. Кількість загиблих в столиці, за даними опозиційних джерел, досягає декількох сотень людей.

Крім того, за даними телеканалу "Аль-Арабія", лівійські ВПС завдають ударів по житлових кварталах Тріполі. Авіація використовується проти маніфестантів, які прямують до столиці із східних провінцій.

Між тим Сейф аль-Іслам - старший син Муаммара Каддафі - у виступі по телебаченню визнав тільки факт бомбардувань складів боєприпасів і гарнізонів, "які підтримали змову проти режиму". При цьому він категорично спростував нальоти на житлові квартали і колони демонстрантів.

Державне телебачення Лівії закликало населення не вірити повідомленням про масові вбивства демонстрантів. У заяві лівійської телерадіомовної корпорації "Аль-Джамахірія" повідомлення світових ЗМІ про різанину в Лівії називають "брехнею і чутками".

Читайте також:

Лівія занурюється в хаос війни і анархії: влада бомбить населення, армія розкололася

Каддафі порушив тижневу мовчанку: "Я в Лівії"

Пілоти лівійських винищувачів, що сіли на Мальті, попросили політичного притулку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: