Каддафі назвав Обаму своїм сином: що б не сталося - я буду любити тебе

Муаммар Каддафі написав листа Бараку Обамі, де назвав його "нашим сином, шляхетним Бараком Хусейном Обамою". Листи також отримали Саркозі та Камерон. Щоправда - гнівні.

Лідер Лівії Муаммар Каддафі направив листа президентам Франції і США. У своєму зверненні він називає главу Білого дому Барака Обаму "нашим сином, шляхетним Бараком Хусейном Обамою".

"Як я говорив раніше, навіть якщо б, прости мене Господь, почалася війна між Лівією і Америкою, ти залишився б моїм сином, і я все одно любив би тебе", - йдеться в посланні. "Я не хочу змінювати твій образ, який я створив", - уточнює Каддафі.

"Зі мною всі люди Лівії, готові померти, навіть жінки і діти. Ми боремося ні з чим іншим, як з "Аль-Каїдою " - і якщо б ти виявив, що вони зайняли міста в США військовою силою, скажи мені, що б ти зробив? " - запитує в листі лівійський лідер.

Між тим, в листах, надісланих французькому президентові Ніколя Саркозі, британському прем'єр-міністру Девіду Камерону і генеральному секретареві Організації Об'єднаних Націй Пан Гі Муну, Каддафі дотримується іншого тону. Він пише: "Лівія не належить вам. Лівія для лівійців. Резолюція Ради Безпеки ООН неповноцінна, тому що не дотримується права будь-якої країни мати внутрішні справи. Це жахливе гноблення, жорстока агресія".

На думку Каддафі, у коаліції "ніколи не було права на інтервенцію в наші внутрішні справи". "Хто дав вам таке право?" - Цікавиться лідер Джамахірії. - "Ви будете шкодувати про це, якщо посмієте вторгнутися на лівійську територію. Наша країна - це не ваша країна. Ми не можемо випустити жодної кулі проти власних людей", - уклав Каддафі.

Нагадаємо, військова операція в Лівії стартувала, коли французька авіація завдала першого удару по лівійської військової техніки в 18:45 за київським часом. Через кілька годин до операції підключилися США і Великобританія.

Влада Лівії заявила, що щонайменше 48 людей загинули і 150 поранені в результаті початку військової операції західної коаліції проти Лівії.

Читайте також:

Люди Каддафі готові ціною власного життя захищати свого вождя від обстрілу

Обама закликав Каддафі терміново піти

Кривавий "Світанок" над Лівією: під обстрілом сил західної коаліції гинуть діти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: