Каддафі назвав повстанців "щурами і колонізаторами"

У своєму зверненні Каддафі зявив, що НАТО і повстанцям скоро настане кінець, а також обізвав їх "щурами і колонізаторами".

У понеділок, 15 серпня, полковник Муаммар Каддафі під час свого виступу по національному телебаченню назвав повстанців і сили НАТО "щурами і колонізаторами".

Каддафі також у своєму зверненні заявив про "швидкий кінець "повстанців" і НАТО.

"Кінець колонізаторів близький, і кінець щурів близький. Вони (бунтівники) біжать з одного будинку в інший від переслідуючих їх мас", - акцентував Каддафі.

Полковник закликав своїх прихильників чинити опір і "готуватися до битви за визволення" міст, які ще утримують повстанці.

"Колонізатору і його агентам не залишається нічого, окрім як вдатися до обману і психологічної війни після того, як всі війни з усіма видами зброї не принесли успіху", - сказав Каддафі.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що Національна перехідна рада Лівії за допомогою західних країн підготувала план повоєнного устрою країни.

Нагадаємо, в середині лютого в Лівії почалися виступи з вимогою відставки правлячого більше 40 років лідера країни Каддафі, які згодом переросли в збройне протистояння між урядовими силами і повстанцями. Число жертв цього протистояння становить тисячі людей.

Опозиція, що об'єдналася в "Блок за революцію 17 лютого", заявляє, що єдино легітимною на часі владою в країні є перехідна Національна рада в Бенгазі.

Читайте також:

МЗС Франції: НАТО недооцінила здатність сил Каддафі до опору

Франція віддала лівійським повстанцям мільйони Каддафі

Повстанці розгорнули новий наступ на заході Лівії

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: