Каддафі назвав Саркозі "душевнохворим"

На думку Каддафі, дії Саркозі, якого лівійський лідер вважає "душевнохворим", очолив "хрестовий похід проти лівійського народу", що привело Францію до безглуздої війни.

Лівійський лідер Муаммар Каддафі назвав президента Франції Ніколя Саркозі "душевнохворим" і звинуватив його у військових злочинах.

На думку Каддафі, дії французького президента, який очолив "хрестовий похід проти лівійського народу", привели Францію до безглуздої війни.

Каддафі назвав Саркозі "військовим злочинцем, який заплямував історію французької нації".

У своїй промові, яка була поширена через гучномовці в східній частині Тріполі, Каддафі також заявив про те, що настав час для вирішальної битви, і закликав своїх прихильників готуватися до маршу на Бенгазі і Місурату, які вже кілька місяців контролюються повстанцями.

Протягом усього лівійського конфлікту Ніколя Саркозі займав жорстку позицію по відношенню до Муаммару Каддафі. Так, зокрема, Франція стала першою країною в світі, яка відмовила полковнику у легітимності та 10 березня визнала опозиційну Національну перехідну раду єдиною законною владою Лівії.

11 липня син лідера Джамахирії Саїф аль-Іслам заявив, що уряд його батька веде переговори з Парижем. У МЗС Франції підтвердили цю інформацію, проте повідомили, що в рамках переговорів у будь-якому випадку передбачається відхід Муаммара Каддафі від влади.

Наприкінці червня стало відомо, що Франція постачала зброю лівійським повстанцям у район Західних Гір, що суперечить резолюції ООН 1970, яка забороняє будь-які постачання озброєння до Лівії.

Водночас, офіційний Париж, коментуючи дану інформацію, заявив, що передана зброя призначалася виключно для самооборони.

Читайте також:

Лівійські повстанці готують до бою 7-річних хлопчиків

НАТО продовжить авіаудари по Лівіі навіть під час Рамадану

В Лівії повстанці позбавили Каддафі доступу до нафти

Каддафі погрожує направити кілька сотень солдатів у Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: