Каддафі не прийшов на похорон свого сина

Каддафі не з'явився на похоронах свого молодшого сина та трьох онуків. На сам похорон зібралося близько двох тисяч людей.

Полковник Муаммар Каддафі не з'явився на похороні свого молодшого сина Сейф аль-Араба Каддафі, який був убитий в результаті авіанальоту в ніч на 1 травня.

Замість лідера Джамахірії серед натовпу з приблизно двох тисяч людей з'явився брат убитого - Сейф аль-Іслам Каддафі, одягнений у темний бедуїнський одяг.

Люди, які зібралися на столичному кладовищі Хані, вигукували гасла на підтримку Муаммара Каддафі.

Разом з сином полковника ховали трьох дітей, убитих під час того ж авіанальоту. Згідно з уточненими даними, у Сейф аль-Араба Каддафі своїх дітей не було, під час бомбардування загинули його племінники - діти Ганнібала, Аїші і Мухаммеда Каддафі.

Всі вони, а також лідер Джамахірії і його дружина в ніч на 1 травня знаходилися в будівлі, яку атакувало НАТО. Згідно з офіційними даними, Каддафі-старший не постраждав.

Командування альянсу, відповідаючи на звинувачення у навмисному полюванні на Муаммара Каддафі, заявило, що метою бомбардувань є не окремі люди, а штаби військових підрозділів.

Читайте також:

Лівійські ЗМІ показали тіла убитих родичів Каддафі

Прихильники Каддафі помстилися за вбивство його сина розгромом посольств

Син та троє онуків Каддафі загинули під час авіаудару НАТО

Сили коаліції визнали вбивство Каддафі законним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: