Війська Каддафі йдуть на Схід: повстанців переможено у трьох містах

У трьох захоплених повстанцями містах пройшли запеклі бої між опозицією і армією, яка підтримує Каддафі. Війська президента перемогли і прямують на схід Лівії.

Війська Каддафі  захопили міста Ез-Завія і Місрата на північно-заході Лівії, що раніше знаходилися під контролем повстанців, повідомляє державне телебачення Лівії.

Повстанці взяли Ез-Завію під свій контроль в кінці лютого і розглядали її як плацдарм для організації наступу на столицю країни. Напередодні в місті пройшли запеклі бої між повстанцями і підтримуючою Каддафі армією.

За попередніми даними, в результаті суботніх боїв у місті загинули не менше 30 людей.

Портове місто Місрата, де в зіткненнях загинули близько десяти осіб, також перейшло під контроль повстанців в кінці лютого.

Війська, що підтримують діючий режим Каддафі, прямують у бік міста Бенгазі - центру опозиційного руху на сході країни, передає лівійський телеканал.

З 15 лютого в лівійських провінціях проходять акції протесту з вимогою відставки Муамара Каддафі, який править країною понад 40 років.

За даними міжнародних організацій, влада жорстоко пригнічує демонстрації, а у сутичках із силами безпеки та іноземними найманцями загинули до 6 тисяч осіб.

Читайте також:

Війська Каддафі жорстоко знищують повстанців: задіяні танки, БТРи та бойові вертольоти

Лівія під артилерійськими залпами: Каддафі оголосили джихад

Обама не виключив військового втручання в ситуацію у Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: