Каддафі оголосив війну Італії

Каддафі оголосив війну Італії на її території. "Війни хоче лівійський народ, і я не можу перешкоджати", - заявив він.

Лівія знаходиться у стані війни з Італією, заявив лівійський лідер Муаммар Каддафі в ефірі державного телебачення.

"Війни хоче лівійський народ, і я не можу перешкоджати. Ми вже в стані війни з Італією, оскільки італійці вбивають наших дітей в 2011 році, як в 1911. Тому я не можу заборонити лівійцям захищати їхнє життя і землю і перенести військові дії на територію супротивника", - сказав Каддафі, звинувативши Італію в "новому колоніалізмі".

"Мій друг Сільвіо Берлусконі вчинив злочин, вирішивши брати участь у бомбардуваннях Лівії", - додав полковник. "Ми хотіли перегорнути ту ненависну сторінку в історії наших відносин. Але замість радості і святкувань з приводу закінчення цього періоду (колоніалізму), сьогодні ми стоїмо перед новою колонізацією з боку Італії", - сказав Каддафі.

Італії вдалося закрити історію 30-річної колонізації Лівії після укладення 3 роки тому "Договору про дружбу", який підписали Каддафі та прем'єр-міністр Сільвіо Берлусконі.

Цей документ передбачав великі італійські інвестиції до Лівії в якості "компенсації", а також допуск італійських компаній в лівійський видобувний сектор.

В даний час дію договору офіційно припинено.

Рим підтримав і фактично визнав Перехідний національну раду Лівії і бере участь в операції міжнародної коаліції в Лівії.

Читайте також:

Каддафі запропонував НАТО нафту в обмін на мир

Сили коаліції визнали вбивство Каддафі законним

Сили Каддафі попередили НАТО, що буде "у десять разів гірше, ніж в Іраку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: