Каддафі почав відвойовувати захід Лівії: повстанці відігнані до кордону з Тунісом

Армія Каддафі відбила у повстанців ще одне місто на заході Лівії - Зувару. За деякими даними загинуло четверо опозиціонерів.

Війська, що підтримують полковника Муаммара Каддафі, вибили повстанців із міста Зувара, на заході Лівії, розташоване неподалік від кордону з Тунісом. За деякими повідомленнями, під час бою загинули четверо повстанців.

У розташованій в 120 км на захід від Тріполі Зувара мешкають близько 40 тисяч людей. Більшість населення не араби, а корінні мешканці Північної Африки - бербери, які іменують себе амазігамі. Це один з останніх оплотів опозиційних сил на заході країни.

Триває наступ військ Муамара Каддафі на схід. Днями упав нафтоналивний порт Рас-Лануф. Тепер вірні Каддафі війська вибили озброєних прихильників опозиції з міста Марса-ель-Брега. І тепер підходять до Бенгазі, оплоту "революції 17 лютого". Втім, опозиція вже поспішила оголосити, що Брегу їй вдалося знову відвоювати.

Тим часом на закритих консультаціях Радбез ООН розглядалася можливість про те, щоб силовим шляхом закрити небо Лівії для польотів авіації, яка є в армії Каддафі, але відсутня у повстанців.

Як відомо, армія Каддафі вже звільнила міста Ез-Завія, Уджалія, Рас-Лануф і Марса-ель-Брега на сході Лівії, і має намір звільнити решту регіонів країни.

Читайте також: 

Каддафі продовжує відвойовувати схід Лівії: опозиція здала Марсу-ель-Брегу

Підрозділи армії Каддафі вступили в сутички один з одним

Лівійські повстанці визнали поразку в Рас-Лануфі

Каддафі розсилає лівійцям радісні sms про швидке визволення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: