Каддафі закликав всіх чоловіків і жінок встати на захист Тріполі

Протягом останньої доби з Тріполі надходять повідомлення про перехід нових районів під контроль противників режиму Каддафі.

У боях за Тріполі в ніч на 21 серпня з обох сторін загинули 376 чоловік, більше тисячі були поранені. Муамар Каддафі по телебаченню закликав населення відкрити збройові склади і "встати на захист Тріполі".

Протягом останньої доби з Тріполі надходять повідомлення про перехід нових районів під контроль повстанців. Найближчим часом в місто повинні прибути основні сили повстанців.

Керівництво бунтівних сил провело першу атаку війська Каддафі в ніч на неділю. Потім закордонні ЗМІ повідомили, що основні сили противників Каддафі знаходяться вже в 30 кілометрах від столиці країни і захопили армійський табір Каддафі в 27 кілометрах від Тріполі.

За даними лівійських заколотників, вдень у неділю їх передові з'єднання вступили в бій з урядовими силами на підступах до Тріполі і, за повідомленнями західних ЗМІ, на околицях столиці.

Лівійський лідер Муамар Каддафі виступив з черговим аудіозверненням по державному телебаченню Джамагирії, в якому закликав "всіх чоловіків і жінок встати на захист Тріполі".

"Я закликаю всі лівійські племена, революційні комітети, чоловіків і жінок виходити на вулиці на захист своєї батьківщини, честі і гідності", - сказав лівійський лідер. Система революційних комітетів, створених в 1977 році по всій Лівії та підлеглих особисто Каддафі, здійснює нагляд за цивільними властями і стежить за вірністю лівійців революційним ідеалам.

Каддафі також знову закликав відкрити склади зі зброєю і роздавати його місцевому населенню для організації оборони.

За його словами, ті, хто зараз намагається захопити лівійську столицю, діють за наказом президента Франції Ніколя Саркозі, "якому потрібна лівійська нафта". Лідер Джамагирії закликав своїх прихильників об'єднатися і звільнити Лівію від заколотників. Він заявив, що столиця може згоріти у вогні насильства, але сам він буде "протистояти до останньої можливості".

Каддафі окремо звернувся до жителів районів Сук-аль-Джумаа і Таджура, які, за деякими даними, вже перейшли під контроль лівійських повстанців.

Читайте також:

Лівійські повстанці захопили військову частину на околицях Тріполі

Ведуча лівійського держтелебачення вийшла в ефір з пістолетом в руках

Уряд Каддафі закликав повстанців і НАТО до перемир'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: