Каддафі порушив тижневу мовчанку: "Я в Лівії"

Лівійський лідер виступив у дворі власного будинку. Він сидів у невеликому автомобілі і тримав у руках білу парасолю. Весь останній тиждень він зберігав мовчання.

Лідер лівійської революції Муамар Каддафі в ніч на вівторок з'явився на екранах національного лівійського телебачення і повідомив, що не виїжджав з країни.

BBC News наводить повний текст інтерв'ю Каддафі, яке тривало у цілому близько 20 секунд.

"Я задоволений тим, що виступив сьогодні перед молоддю на Зеленій площі (площа в центрі Тріполі), незважаючи на те, що йде дощ. Я хочу пояснити для всіх - я в Тріполі, а не у Венесуелі. Не вірте цим собакам-телеканалам. До побачення", - наголосив він.

Лівійський лідер виступив у дворі власного будинку. Він сидів у невеликому автомобілі і тримав у руках білу парасолю. Ніяких інших заяв Каддафі не зробив.

Раніше син Каддафі спростував повідомлення про втечу батька з Лівії.

Незважаючи на різке загострення ситуації в країні і гучні голоси засудження, що звучать на адресу Каддафі з-за кордону, лівійський лідер весь останній тиждень зберігав мовчання.

Світові ЗМІ періодично поширювали інформацію про те, що він виїхав за кордон, проте ця інформація не знаходила підтвердження або спростовувалася.

Читайте також:

Син Каддафі: Лівія стоїть на порозі громадянської війни

ЗМІ: Муамар Каддафі залишив Лівію

У Лівії триває "справжнє пекло": Каддафі відправив сина втихомирити опозицію

ВідеоКаддафі порушив тижневу мовчанку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: