Каддафі пригрозив Заходу "священною війною"

Каддафі оголосив про готовність об'єднатися з "Аль-Каїдою",  а також пригрозив Заходу "священною війною" у разі вторгнення військових з заходу.

Президент Лівії Муаммар Каддафі заявив про свою готовність укласти союз з "Аль-Каїдою". На можливе вторгнення західних сил до Лівії він пообіцяв відповісти джихадом.

"Якщо нас атакують, ми оголосимо "священну війну", - заявив Каддафі.

Муаммар Каддафі висловив готовність розглянути можливість альянсу з радикальними угрупованнями, в тому числі і заклятим своїм ворогом -"Аль-Каїдою", з метою консолідації ісламських сил. З їх допомогою Каддафі сподівається зломити опір лівійської опозиції.

За його словами, тільки тоді, коли замість італійського прем'єра Сильвіо Берлусконі, з яким він "не знає, як далі говорити ", та інших європейських правителів до влади прийде опозиція, "лівійський народ знову зможе думати про нові стосунки з Європою".

Каддафі поскаржився, що європейські держави "завдали величезної шкоди найважливішим угодами в галузі безпеки, які відповідають їх інтересам і взаємовигідному економічному співробітництву".

У разі перемоги опозиції Каддафі пообіцяв Заходу повну дестабілізацію обстановки в регіоні і натовпи іммігрантів до країн Європи з Африки. Перспективу відродження відносини з європейськими державами Каддафі бачить у разі приходу там до влади опозиції.

Муамар Каддафі заявив також, що лівійські заколотники приречені, і їм залишається тільки здатися або рятуватися втечею. "Повстанці зазнали поразки на полі битви і лівійський народ - на його стороні", - наголосив лівійський лідер.

Лівійський президент повідомив, що "терористи використовують цивільне населення, в тому числі жінок, в якості живого щита".

Тим часом провідні країни світу, в тому числі члени блоку НАТО, не можуть прийти до остаточного рішення у лівійському питанні. Перш за все, не вирішено питання про те, чи варто втручатися в хід збройного конфлікту в країні.

Читайте також:

Каддафі назвав Саркозі божевільним, а Берлусконі зрадником

Каддафі почав відвойовувати захід Лівії: повстанці відігнані до кордону з Тунісом

Підрозділи армії Каддафі вступили в сутички один з одним

Євросоюз визнав лівійську опозицію законною владою в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: