Каддафі продовжує відвойовувати схід Лівії: опозиція здала Марсу-ель-Брегу

Армія Каддафі вже звільнила міста Ез-Завія, Уджалія, Рас-Лануф і Марса-ель-Брега на сході Лівії, і має намір звільнити решту регіонів країни.

Війська, вірні Муамару Каддафі, вибили озброєних прихильників опозиції з міста Марса-ель-Брега на сході країни.

Після масованих мінометних обстрілів повстанці десятками почали залишати місто. "Більше немає ніякого повстання. Днем раніше ми втратили Рас-Лануф, сьогодні Марса-аль-Брегу, а завтра вони будуть уже в Бенгазі", - цитує ВВС одного з прихильників опозиції, який покинув найбільший нафтовий порт Лівії.

Зі свого боку представник військового командування Каддафі заявив, що "військові рейди мають на меті звернути терористів у втечу".

"Ми звільнили міста Ез-Завія, Уджалія, Рас-Лануф і Марса-ель-Брега, і армія має намір звільнити решту регіонів країни", - заявив він.

За даними "Інтерфаксу" прихильники лівійської опозиції стягуються до міста Адждабія в 150 кілометрах від Бенгазі. Війська Каддафі знаходяться вже в 60 кілометрах від міста.

Тим часом лідер Перехідної національної ради Лівії Мустафа Абдель Джаліль визнав, що повстанці мають потребу в зброї. За його словами, "зараз на фронті бореться тільки 30% від кількості добровольців, охочих захищати вільну Лівію".

Абдель Джаліль наголосив, що якщо найближчим часом Рада безпеки ООН не встановить над Лівією зону, заборонену для польотів, "громадянське населення зазнає великих страждань і погроз з боку режиму Каддафі".

Раніше на нараді Ліги арабських держав глави МЗС країн-членів організації закликали Радбез ООН прискоритися з прийняттям рішення про оголошення повітряного простору Лівії безпольотною зоною.

Читайте також:

Підрозділи армії Каддафі вступили в сутички один з одним

Лівійські повстанці визнали поразку в Рас-Лануфі

Каддафі розсилає лівійцям радісні sms про швидке визволення

ВідеоКаддафі продовжує відвойовувати схід Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: