Каддафі розсилає лівійцям радісні sms про швидке визволення

На телефони лівійців приходять повідомлення від влади: "Нещасні, готуйтеся стати щасливими - скоро настане день звільнення". Війська Каддафі ведуть кривавий бій з повстанцями.

Війська лівійського лідера Муаммара Каддафі проводять наступ на найбільш значущі нафтові центри країни. Зокрема, йдуть бої за місто Рас-Лануф. Ез-Завія, судячи з усього, вже у владі урядових військ. Мешканцям міст, захоплених раніше повстанцями, почали приходити sms-повідомлення про швидке "звільнення".

Проте повстанці не мають наміру здаватися, і опозиційний уряд розраховує на допомогу світового співтовариства, яке ніяк не може узгодити свої дії.

На зареєстровані в Лівії мобільні телефони приходять sms-повідомлення про те, що урядові війська незабаром захоплять Адждабію і Бенгазі - оплоти повстанців на сході країни. В одному з таких послань було написано: "Мешканці Адждабії, радійте - наближається день визволення". Інша наголошувала: "Нещасні мешканці Бенгазі, готуйтеся стати щасливими - скоро настане день звільнення".

Сили Каддафі, в першу чергу, намагаються відбити у повстанців нафтові центри. У п'ятницю тривають бої за Рас-Лануф. Урядові війська мають очевидну перевагу в повітрі, а також в їхньому розпорядженні значно більше танків. У місті постійно чутні вибухи і постріли. Над містом піднімається дим.

Нагадаємо, напередодні Зазначимо, що цього ж дня син лівійського лідера Саїф аль-Іслам оголосив про готовність розпочати широкомасштабний наступ на позиції повстанців. "Прийшов час для звільнення. Час діяти", - підкреслив політик в ході спілкування з журналістами.

Він нагадав, що влада Лівії відводила два тижні на переговори з опозицією, і цей час вже минув. Син Каддафі також заявив, що Тріполі не потерпить іноземного військового втручання. "Ми, лівійський народ, ніколи не надамо привітний прийом НАТО, ми ніколи не приймемо тут американців. Лівія - це не шматок пирога", - сказав Саїф аль-Іслам. Він запевнив, що країна готова боротися і з західними державами, якщо ті приймуть рішення про інтервенцію.

Читайте також:

Танкісти Каддафі розгромили повстанців

Московський патріархат підтримав Каддафі

Каддафі пообіцяв збройний опір будь-якому втручанню іноземців

ВідеоВійська Каддафі проводять наступ на найбільш значущі центри країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: