Каддафі став "Королем королів Африки" завдяки дівчатам Берлусконі

Титул "Короля королів Африки" Каддафі отримав у серпні 2008 року. Церемонія пройшла в другому за величиною лівійському місті Бенгазі.

 Лівійський лідер Муаммар Каддафі три роки тому отримав титул "Короля королів Африки" за допомогою прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі. Мрія Каддафі виповнилася після того, як глава уряду на його прохання прислав з Італії двох молоденьких красунь. Про це пише італійська газета La Repubblica.

Титул "Короля королів Африки" Каддафі отримав у серпні 2008 року. Церемонія пройшла в другому за величиною лівійському місті Бенгазі, де в даний час базується Національна рада - перехідний опозиційний уряд Лівії. Вшановувати Каддафі тоді з'явилися більше 200 африканських вождів, султанів, принців, шейхів і мерів міст континенту.

Як пише італійське видання, титул потрібен був Каддафі, щоб забезпечити собі президентство в Африканському союзі, однак проти вручення йому регалій різко заперечував один з африканських лідерів, ім'я якого не називається.

За словами колишнього шефу протоколу Каддафі Нурі аль-Місмарі, який в даний час підтримує лівійських повстанців і знаходиться в Парижі, за допомогою Каддафі звернувся до Берлусконі.

Незадовго до голосування африканських вождів з приводу присвоєння Каддафі титулу "короля" Берлусконі надіслав на прохання лівійського лідера двох красунь.

Незрозуміло, чи призначався дар італійського прем'єра лівійському лідеру, щоб ефектний супровід вселив повагу опозиціонера, або ж дівчата ублажали самого африканця. Так чи інакше, за словами Нурі аль-Місмарі, мета Каддафі була досягнута - африканський лідер змінив свою думку і віддав свій голос за главу Джамахірії.

Як стверджує колишній шеф протоколу, саме в той період часу в італійській мові з'явився вираз "Бунге-Бунге" для визначення "непристойного жіночої поведінки". Сам Берлусконі вживав це поєднання в одному зі своїх улюблених жартів, в якому йшлося про двох його політичних супротивників і сексуальні звичаї якогось племені африканських людожерів. Як стверджували жінки, близькі до прем'єра, він проводить сексуальні оргії, звані їх учасниками "Бунге-Бунге".

Проте на початку лютого з'явилася й інша версія пояснення цього словосполучення. Проживає в Італії 36-річна німкеня Сабіна Беган зізналася пресі, що "Бунге-Бунге" - це її прізвисько. Беган заявила, що саме вона організовувала прославлені оргії у Берлусконі.

Читайте також:

"Улюблена медсестра" Каддафі в Україні почала "качати права"

Каддафі був закоханий у турецького прем'єра

Коханка Берлусконі стала зіркою Віденського балу

Сильвіо Берлусконі нарощував своїм коханкам груди, губи і сідниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: