Каддафі виступив із новим зверненням до лівійського народу

У новому зверненні до лівійського народу повалений лідер Муаммар Каддафі звинуватив опозиційні сили в тому, що вони зрадили свій народ і пообіцяв продовжити боротьбу.

Повалений лідер Муаммар Каддафі у новому зверненні до лівійського народу звинуватив владу повстанців у тому, що вони зрадили свій народ і пообіцяв продовжити боротьбу.

Коротке звернення Каддафі було зачитано в понеділок, 12 вересня, в ефірі сирійського телеканалу Al-Rai його власником, колишнім іракським парламентарієм Мишаном аль-Джабурі.

Колишній лідер країни назвав прихильників опозиції зрадниками, що вирішили передати нафтові багатства країни іноземним компаніям. Останній раз Каддафі звертався до народу Лівії 8 вересня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лівія відновила видобуток нафти.

Як відомо, в середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою догляду правлячого країною більше 40 років Муаммара Каддафі, які згодом переросли в збройне протистояння між урядовими силами і опозицією.

У ході майже шести місяців бойових дій противникам режиму Каддафі вдалося встановити контроль майже над всією територією Лівії. Перелом у бойових діях настав у третій декаді серпня, коли сили опозиції за підтримки авіації НАТО зайняли лівійську столицю Тріполі.

Про долю Муаммара Каддафі до цих пір нічого не відомо. Частина його сім'ї бігла в Алжир. За повідомленнями ЗМІ, один з його синів - Сааді - у понеділок отримав притулок у Нігері.

У лютому опозиція сформувала в Бенгазі Перехідну національну раду, який оголосила єдиним легітимним органом влади в країні. ПНР визнали близько 60 країн.

Читайте також:

Під Тріполі знайшли братські могили найманців Каддафі

Гвінея-Бісау готова надати Каддафі політичний притулок

Лівійські повстанці зайняли останній бастіон поваленого диктатора

Інтерпол видав ордер на арешт Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: