Каддафі виступив з аудіозверненням до співгромадян

Каддафі закликав "чоловіків, жінок і дітей" очистити Тріполі від повстанців, а лівійські племена - "продовжувати боротися проти іноземної інтервенції".

Лідер Лівійської Джамахірії Муаммар Каддафі увечері 25 серпня виступив з аудіозверненням до співгромадян, в якому закликав їх до продовження боротьби. Про це повідомляє канал "Аль-Джазіра".

Каддафі закликав "чоловіків, жінок і дітей" очистити Тріполі від повстанців, а лівійські племена - "продовжувати боротися проти іноземної інтервенції".

Полковник також висловив думку, що його підтримує "переважна більшість" лівійців, які не залишать у своїй країні безпечного місця для повстанців.

Тим часом представник уряду Каддафі Муса Ібрагім заявив західним ЗМІ по телефону, що лідер джамахірії живий і здоровий, залишається в Лівії і керує боротьбою "за свободу і незалежність".

За словами Ібрагіма, полковник знаходиться в хорошому настрої, а його родичі цілі, неушкоджені і знаходяться на волі. "Вони готові продовжувати боротьбу тижні, місяці і роки", - додав представник уряду.

Помічник Каддафі відмовився говорити, де знаходиться він сам, а також Каддафі і члени його сім'ї, зате оголосив, що в руках режиму знаходиться "значна частина" Тріполі.

Раніше повстанці заявляли, що під контролем Каддафі перебувають лише кілька кварталів лівійської столиці, а незадовго до виступу полковника опозиціонери почали штурм будівлі, в якому, як вони припускають, може переховуватися Каддафі.

Читайте також:

Лівійський спецназ упустив Каддафі в Тріполі

Каддафі запропонував за свою безпеку 25 тонн золота

Лівійські повстанці хазяйнують в резиденції Каддафі

Каддафі залишають соратники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: