Каддафі закликав ООН врятувати Сирт від "звірств" НАТО

Муаммар Каддафі закликав Радбез ООН зупинити "звірства" НАТО у його рідному місті Сирт.

Повалений лівійський лідер Муамар Каддафі закликав Раду Безпеки ООН вжити заходів, аби захистити його рідне місто Сирт від ударів авіації НАТО.

У листі, текст якого переданий телеканалу Arrai, що базується у Сирії, він зазначив, що сили НАТО можуть чинити "звірства" у Сирті.

У зв'язку з цим Каддафі вважає, що обов'язок РБ ООН - "негайно втрутитися, аби покласти край цим злочинам". Телеканал зазначає, що в одержаному листі наголошується, що він адресований саме РБ ООН.

Нагадаємо, сьогодні силами НАТО були знищені три одиниці бронетехніки прибічників Каддафі у Себхі на півдні Лівії, крім того, противники лідера Джамахірії зміцнилися в Сірті.

Тим часом, вчора Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила, що сили, віддані полковнику Каддафі, скоїли низку міжнародних злочинів в ході конфлікту в Лівії.

Проте є і свідоцтва застосування насильства прибічниками НПР, включаючи тортури і вбивства людей, підозрюваних у підтримці Каддафі. Правозахисники підкреслили, що такі випадки прирівняні до військових злочинів і закликали нову владу Лівії зупинити порушення прав людини.

Читайте також:

ЗМІ: сина Каддафі Сааді заарештували в Нігері

Лівія буде помірною мусульманською демократією

Каддафі виступив із новим зверненням до лівійського народу

Війська Каддафі напали на нафтопереробний завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: