Каддафі запропонував провести в Лівії вибори

За словами сина лівійського лідера Сейфа аль-Іслама Каддафі, вибори можна провести протягом трьох місяців. Максимум - до кінця року.

Муаммар Каддафі готовий провести в Лівії вільні вибори під міжнародним спостереженням. Про це заявив син лівійського лідера Сейф аль-Іслам Каддафі.

"Їх можна провести протягом трьох місяців. Максимум - до кінця року. Гарантією чесності та прозорості була б присутність міжнародних спостерігачів", - зазначив Сейф аль-Іслам.

За словами Каддафі-молодшого, стежити за правильним ходом передвиборної кампанії і самого голосування могли б представники ЄС, Африканського союзу, ООН і навіть НАТО.

При цьому він особливо підкреслив, що вибори повинні пройти максимально чесно. Будь-які підтасування повинні бути повністю виключені.

"У мене немає сумнівів, що переважна більшість лівійців підтримує мого батька і вважає повстанців фанатиками-ісламістами, терористами, засланими ззовні, найманцями, що діють на замовлення Ніколя Саркозі", - наголосив син Муаммара Каддафі.

Він також ще раз підкреслив, що його батько ніколи не виїде з Лівії, оскільки в ній народився і хоче бути похованим на її землі.

Раніше про можливість проведення в Лівії вільних виборів в Тріполі говорив лише міністр закордонних справ Абдул Аті аль-Обейді, однак у квітні його заяви пройшли непоміченими, а Каддафі та його сини не підтримали дискусію на цю тему.

Як відомо, до початку повстання в Лівії діяла політична система, названа Джамахірія. Вона не передбачає проведення виборів, оскільки в теорії завдяки їй народ керує країною безпосередньо, а не через обраних представників.

Нагадаємо, нещодавно Каддафі повідомив, що готовий до негайних переговорів з НАТО та представниками Бенгазі про майбутнє Лівії.

Читайте також:

Каддафі за партією в шахи розповів, чому ніколи не покине Лівію

Дочка Каддафі подала до суду на Саркозі та НАТО

Каддафі пропонує 20 мільярдів доларів в обмін на перемир'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: