Каддафі заявив, що готовий до переговорів з НАТО

Каддафі готовий сісти за стіл переговорів з представниками НАТО, представниками Бенгазі і визначитися про майбутнє Лівії.

Лідер лівійської революції Муаммар Каддафі повідомив, що готовий до негайних переговорів з НАТО та представниками Бенгазі про майбутнє Лівії.

"Я готовий до негайних переговорів з керівництвом НАТО та представниками Бенгазі про визначення майбутнього нашої країни", - заявив Каддафі на зустрічі з главою ФІДЕ Кірсаном Ілюмжиновим у Тріполі.

За словами Ілюмжинова, Каддафі готовий до переговорів "без попередніх умов". "Єдина умова - це припинення бомбардувань", - сказав він.

Каддафі також зазначив, що основні розбіжності у Тріполі зараз не з Бенгазі, а з країнами Північноатлантичного альянсу. Ілюмжинов додав, що в бесіді з ним лівійський лідер підкреслив: у Бенгазі знаходяться ставленики Заходу (деякі з них є громадянами США, Франції, Катару).

Крім того, Каддафі не може зрозуміти, чого конкретно від нього хоче Захід.

"Мені говорять, я повинен виїхати. Але яка країна мене прийме? Давайте сядемо за стіл переговорів з представниками НАТО, представниками Бенгазі і визначимося про майбутнє нашої країни. Яка країна це буде? Президентська? Добре, президентська. Парламентська? Добре, парламентська, значить, проведемо вибори. І новий президент чи новий парламент визначить майбутнє нашої країни ", - цитує глава ФІДЕ слова Каддафі.

Ілюмжинов приїхав до Лівії готувати шаховий турнір, який планується провести в Тріполі 1 жовтня. Візит був запланований ще рік тому, поїздка відбулася на запрошення старшого сина лівійського лідера Каддафі Мухаммеда, який очолює Олімпійський комітет Лівії.

Читайте також:

Каддафі за партією в шахи розповів, чому ніколи не покине Лівію

Дочка Каддафі подала до суду на Саркозі та НАТО

НАТО знайшло в резолюції Радбезу ООН дозвіл знищити Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: