Каддафі згуртовує соратників: Лівію хочуть перетворити на колонію

У виступі перед соратниками полковник Каддафі наголосив, що існують плани "перетворення Джамахірії в колонію Великобританії, Франції чи США".

Вороги Лівії затіяли змову з метою поневолити народ країни. Про це заявив уночі на 9 березня в столиці країни Тріполі лідер лівійської революції Муаммар Каддафі під час виступу перед своїми прихильниками.

За його словами, існують плани "перетворення Джамахірії в колонію Великобританії, Франції чи США". У зв'язку з цим він вказав на те, що європейські країни вже контролюють запаси нафти в Персидській затоці і в Іраку.

Членів опозиційного Перехідної національної ради (ПНР) Каддафі назвав "купкою зрадників", звинувативши їх у тому, що вони прагнуть віддати друге за величиною місто країни Бенгазі в руки Великобританії. При цьому Каддафі додав, що впевнений у підтримці народу Лівії.

У полковника Каддафі є тільки один вихід: "відправитися за грати і чекати справедливого суду", заявив координатор Перехідної національної ради (ПНР) Камаль Хузейфі. За його словами, правитель, який чіпляється за владу, "не може уникнути законної відплати за свої злочини".

"Ніхто не має права забути кров загиблих і дозволити Каддафі спокійно залишити країну на почесних умовах", - вказав представник повстанців.

Хузейфі спростував повідомлення про те, що ПНР обговорює пропозицію про відмову Каддафі від влади. Разом з тим він дав зрозуміти, що Каддафі намагається через посередників домогтися гарантій для безпечного виїзду з країни.

В інтерв'ю телеканалу "Аль-Джазіра" 8 березня голова ПНР шейх Мустафа Абдель Джаліль виключив можливість будь-якого діалогу "з тираном, який веде війну проти власного народу". Однак він пообіцяв не переслідувати Каддафі, якщо той "негайно припинить бомбардування і покине Лівії протягом 72 годин".

Читайте також:

Італія: військове втручання в події у Лівії призведе до Третьої Світової війни

Повстанці дали Каддафі 72 години, щоб покинути Лівію

Війська Каддафі бомблять схід Лівії

ВідеоКаддафі згуртовує соратників: Лівію хочуть перетворити на колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: