Каддафі знайшов винного "у всіх бідах Лівії"

Каддафі переконаний, що прихильники бен Ладена роздають молодим людям у мечетях наркотики і алкоголь, під впливом яких ті чинять беззаконня.

Полковник Муаммар Каддафі увечері 24 лютого виступив з аудіозверненням до жителів лівійського міста Ель-Завія, яке транслювалося в ефірі місцевого телебачення.

Звертаючись до співгромадян, Каддафі сказав, що у всіх бідах Лівії винен Усама бен Ладен і місцева молодь. За його словами, прихильники найвідомішого терориста світу роздають молодим людям у мечетях наркотики і алкоголь, під впливом яких ті творять беззаконня.

Каддафі заявив, що всіх, хто порушує порядок на вулицях, необхідно притягнути до відповідальності, але поскаржився, що з молоддю цього зробити не можна, оскільки протестуючі не досягли повноліття. Він також звернувся до батьків і родичів демонстрантів з проханням повернути молодих людей додому.

Полковник виступив зі зверненням після того, як підконтрольні йому війська напали на місто Ель-Завія, яке раніше перейшло в руки його противників. Серед іншого, там була підірвана мечеть, в якій ховалися численні демонстранти.

Де саме знаходився Каддафі під час запису цього звернення, точно не відомо.

Виступ полковника став другим за останні дні. 22 лютого він заявив в ефірі лівійського національного телебачення, що не піде з влади, і додав, що всі опозиціонери, які виступили проти його правління, будуть страчені.

Згідно з останньою інформацією, під контролем Каддафі залишається тільки Тріполі і деякі райони на заході країни. Східна частина Лівії знаходиться в руках опозиції, прихильники якої поступово наближаються до столиці. У навколишніх містах йдуть вуличні бої з численними жертвами.

Читайте також:

Запеклі бої на сході Лівії: опозиціонери захопили найманців Каддафі

Каддафі зібрав найманців на останній бій, озброївшись російськими автоматами

Колишній соратник оприлюднив докази старих злочинів Каддафі

ВідеоЗапеклі бої на сході Лівії: опозиціонери захопили найманців Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: