Каддафі знайшов винного "у всіх бідах Лівії"

Каддафі переконаний, що прихильники бен Ладена роздають молодим людям у мечетях наркотики і алкоголь, під впливом яких ті чинять беззаконня.

Полковник Муаммар Каддафі увечері 24 лютого виступив з аудіозверненням до жителів лівійського міста Ель-Завія, яке транслювалося в ефірі місцевого телебачення.

Звертаючись до співгромадян, Каддафі сказав, що у всіх бідах Лівії винен Усама бен Ладен і місцева молодь. За його словами, прихильники найвідомішого терориста світу роздають молодим людям у мечетях наркотики і алкоголь, під впливом яких ті творять беззаконня.

Каддафі заявив, що всіх, хто порушує порядок на вулицях, необхідно притягнути до відповідальності, але поскаржився, що з молоддю цього зробити не можна, оскільки протестуючі не досягли повноліття. Він також звернувся до батьків і родичів демонстрантів з проханням повернути молодих людей додому.

Полковник виступив зі зверненням після того, як підконтрольні йому війська напали на місто Ель-Завія, яке раніше перейшло в руки його противників. Серед іншого, там була підірвана мечеть, в якій ховалися численні демонстранти.

Де саме знаходився Каддафі під час запису цього звернення, точно не відомо.

Виступ полковника став другим за останні дні. 22 лютого він заявив в ефірі лівійського національного телебачення, що не піде з влади, і додав, що всі опозиціонери, які виступили проти його правління, будуть страчені.

Згідно з останньою інформацією, під контролем Каддафі залишається тільки Тріполі і деякі райони на заході країни. Східна частина Лівії знаходиться в руках опозиції, прихильники якої поступово наближаються до столиці. У навколишніх містах йдуть вуличні бої з численними жертвами.

Читайте також:

Запеклі бої на сході Лівії: опозиціонери захопили найманців Каддафі

Каддафі зібрав найманців на останній бій, озброївшись російськими автоматами

Колишній соратник оприлюднив докази старих злочинів Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: