Каддафі звернувся до народу: військові прийдуть вночі в кожний дім, пощади не буде

Лівійська армія не буде переслідувати повстанців, які складуть зброю і покинуть Бенгазі до настання ночі. Всі інші опозиціонери будуть знищені.

Лівійський лідер Муаммар Каддафі заявив у своєму радіозверненні до жителів Бенгазі, що його війська "прийдуть сьогодні вночі" і "нікому не буде пощади".

Також Каддафі сказав, що його сили перевірять кожний будинок, але мирним жителям нема чого боятися.

Крім цього лідер Лівії наказав лівійській армії не переслідувати повстанців, які складуть зброю і покинуть Бенгазі до настання ночі.

Нагадаємо, прихильники лівійського лідера Муаммара Каддафі оголосили, що в неділю, 20 березня, перервуть бої з повстанцями, щоб ті могли здатися.

Опозиціонерам запропонували скласти зброю, в обмін на це їм обіцяють амністію. У середу, 16 березня, лідери урядових сил оголосили про готовність розгромити повстанців за 48 годин.

Сам Каддафі вважає себе миротворцем. "Лівія - це ключ до безпеки, і західним країнам відомо про ту важливу роль, яку відіграє Лівія у підтриманні миру в Африці, в Дарфурі і в інших неспокійних районах, - вказав лівійський лідер. - Я особисто граю велику роль у встановленні миру в цих районах Африки ", - заявив він нещодавно.

З 15 лютого в Лівії триває народне повстання проти лідера країни Муаммара Каддафі, який правив у країні понад 40 років.

Лівія фактично розділилася на підконтрольний Каддафі Захід і Схід, який утримують збройні сили повстанців. Для управління східними територіями повстанці створили Національну раду, яка базується в Бенгазі і оголосили себе єдиною законною владою в країні.

Читайте також:

Каддафі пообіцяв світу "другий Афганістан"

США планує віддати лівійській опозицій гроші, відібрані у Каддафі

Розвідка знайшла таємні мільярди Каддафі

Каддафі пригрозив Заходу "священною війною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: