Кадиров  будує в Чечні гірськолижний курорт для екстремалів

Будівництво гірськолижного курорту, на який "зможуть увесь рік приїжджати екстремали", обійдетьтся владі Чечні в 0,5 млрд доларів.

Влада Чечні почала підготовку до будівництва гірськолижного курорту в Ітум-Калинському районі, який може обійтися в суму близько 0,5 млрд доларів. Контролем над будівництвом займається Рамзан Кадиров, який перепризначений главою Чечні.

"На курорті планується встановити потужне обладнання, за допомогою якого до середини літа можна буде на схилах утримувати сніг", - заявив Кадиров і висловив упевненість, що на гірськолижний курорт в Чечні "зможуть увесь рік приїжджати екстремали".

"На об'єкті вже відкрили кар'єр, працюють будівельні компанії. Там прокладають дороги і супутню інфраструктуру, - повідомив глава Чечні. - У Ітум-Калинському районі вже прокладена нова дорога завдовжки три тисячі метрів до місця майбутнього будмайданчика".
Кадиров уточнив, що необхідна сума інвестицій в проект складає "більше 14 млрд рублів", проект повинен бути реалізований за строк "від трьох до п'яти років".

"Це буде найкращий курорт з гірськолижною базою, де можна буде відпочивати взимку і влітку", - вважає він.

За словами Кадирова, більшою мірою цей проект орієнтований на росіян, "але і на популярність у іноземців ми теж розраховуємо".

Питаннями будівництва гірськолижного курорту займається відомий бізнесмен Руслан Байсаров. Влада Чечні розраховує, що кожен рік курорт зможе приймати 150 тисяч відпочиваючих.

"Ми плануємо організувати доставку на курорт відпочиваючих і повітряним шляхом. Прямо з аеропорту їх доправлятимуть на гелікоптерах і автобусах, - сказав Кадиров. Готелі будуть відмінні, - додав він. - Крім того, в Ітум-Кале - і озера, і риболовля, загалом, все, що потрібно відпочиваючим". Там вже існує господарство з розведення форелі.

Читайте також:

Кадиров назвав Чечню найбезпечнішим місцем світу

Рамзан Кадиров замовив до 8 березня золоті листівки на 17 тисяч доларів

Кадиров пожалівся, що не може знайти красиву дружину

Кадиров подарував Звєрєву годинник за його орієнтацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: