Кадиров: Хороший Умаров - мертвий Умаров, не доведено, що ця "крисоматка" вижила

Кадиров сподівається, що Умаров вижив, тоді його можна буде покарати і "показати всьому народу Росії справжнє обличчя цього кровопивці".

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заявив, що хороший Умаров, це мертвий Умаров. Він також заявив, що до повідомлень про те, що Доку Умаров залишився живим, слід ставитися критично, але і не драматизувати ситуацію.

"По-перше, ніким не доведено, що цій крисоматці вдалося вижити. Нема даних генетичної експертизи. Ніхто не бачив живого Умарова. А розмови про те, що він кудись подзвонив, не можуть бути розцінені серйозно, бо той, що дзвонив, міг говорити його голосом", - заявив Кадиров, відповідаючи на питання журналістів у Грозному.

"Я вважаю, що потрібно дочекатися офіційного повідомлення слідчих органів, які поінформують, чи знайдено серед останків бандитів фрагменти тіла Умарова чи ні", - цитує главу Чечні його прес-служба.

У той же час Кадиров зазначив, що буде "непогано, якщо з'ясується, що Умаров живий".

"У цьому випадку у нас з'являється надія взяти його живим, провести слідство, показати всьому народу Росії справжнє обличчя цього кровопивці, показати, що він не має ніякого поняття про ідеї, а є злодієм, вбивцею, рецидивістом", - додав він.

"Ми ні на одну хвилину не припиняли його пошуки. Ведемо їх і зараз. І вони будуть продовжені до того часу, поки не побачимо мертвого Умарова або не сховаємо його за гратами", - сказав Рамзан Кадиров.

Як відомо, генетична експертиза останків убитих 28 березня під час операції в Інгушетії бойовиків, серед яких, як передбачається, міг бути і лідер кавказького підпілля Доку Умаров, поки не підтверджує його ліквідацію.

Ще раніше на сайті "Кавказ-центр" з'явилася заява про те, що Умаров живий і навіть не поранений. Бойовики підтвердили загибель лише його найближчого соратника.

Нагадаємо, 28 березня в результаті точкового удару ВПС і наземної операції силовики знищили базу бойовиків, на якій готували терористів-смертників, зокрема для терактів в Північній Осетії та Інгушетії.

У ході операції, за даними Національного антитерористичного комітету, були затримані двоє учасників теракту в московському аеропорту "Домодєдово", який забрав 37 життів. Ще 17 бойовиків були знищені.

29 березня джерело в силових структурах Північно-Кавказького федерального округу повідомило, що серед знищених бойовиків міг бути хтось з ватажків бандформувань, в тому числі і Умаров, проте остаточні висновки можна буде зробити по завершенні необхідних експертиз.

Читайте також:

Експертиза не підтвердила смерть Доку Умарова

Бойовики розповіли про спасіння Умарова: він живий і навіть не поранений

В Інгушетії вбито дружину Умарова та співучасника теракту в "Домодєдово"

Розкрито деталі знищення банди Умарова: поранених добивали мінометники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: