Кадиров: краще узаконене багатоженство, ніж любовний трикутник

Кадиров вважає, що багатоженство допоможе уникнути позашлюбних стосунків, які ображають жінок. Проте сам другу дружину не шукає.

Узаконене багатоженство є більш чесною і здоровою формою існування сім'ї, ніж "любовний трикутник", вважає голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров.

"Я дуже навіть "за" (за багатоженство). Чому? Тому що це краще, ніж кидати сім'ю і заводити коханок. Це для чоловіка правильніше, ніж принижувати свою дружину, завівши коханку, дарувати повії прикраси, всякі подарунки, а дружина з дітьми в постійній нужді.

Якщо Аллах дозволяє багатоженство, якщо дозволяє можливість, і ти повинен бути з ними (дружинами) рівноправний в усіх відношеннях. Це не просто одружитися. Людина повинна нести відповідальність за свої дії. Не просто так захотів - одружився, набридло - розлучився", - сказав Кадиров.

При цьому він підкреслив, що висловлює свою особисту точку зору.

Відповідаючи на питання, глава Чечні повідомив, що поки ні з ким з керівництва країни не обговорював можливість офіційно дозволити багатоженство в мусульманських республіках Росії.

Кадиров також пояснив, що його слова в одному з недавніх інтерв'ю про нібито пошук другої дружини були витлумачені невірно. "Я сказав про це жартома, що шукаю гарну дружину, а він (кореспондент) це опублікував. А хто не любить красивих жінок? Якщо він не любить красивих жінок, то він не чоловік", - сказав чеченський лідер.

"Звичайно, я не займаюся ніякими пошуками. Мої слова, кочуючи з видання у видання, набувають зовсім іншого сенсу, який мені і в голову не приходив. А так у мене є поважна дружина, мати моїх дітей Мідно Мусаєвна", - підкреслив Кадиров.

Нагадаємо, Кадиров раніше заявляв, що не проти багатоженства, але сам поки що не завів ще одну дружину, тому що не може знайти красиву.

Читайте також:

Кадиров пожалівся, що не може знайти красиву дружину

Кадиров заборонив чеченцям одружуватися з кохання

Обдурена дружина та троє коханок приклеїли бабію пеніс до живота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: