Кадиров морить голодом бойовиків, які залишилися в Чечні

Президент Чечні хоче "викурити" усіх бойовиків з країни, заморивши їх голодом.

Президент Чечні Рамзан Кадиров на робочій зустрічі з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним заявив, що знає поіменно всіх бандитів, які залишилися в республіці і їх знищення - справа часу.

За словами глави Чечні, на території республіки діє 70 бандитів, і влада знає їх, їхніх родичів і тих, з ким вони підтримують зв'язок.

"На сьогоднішній день ситуація така, що вони не можуть навіть знайти собі іжу, я це говорю, тому що розмовляв з одним із них, якого ми нещодавно затримали", - сказав Кадиров. Він додав, що люди бойовиків не підтримують, їм ніде жити, і за шість місяців жодна людина з республіки не пішла у гори.

Відповідаючи на запитання журналістів, як вдалося підрахувати бойовиків, Кадиров сказав: "За прізвищами, я ж сам звідти".

Нагадаємо. президент Чечні закликав українців боротися з радикальними ісламістськими течіями, які, на його думку, поширюються в Україні. Кадиров стверджує, що в Україні ваххабітів більше ніж у Чечні.

"Ця зараза розповсюджується по всьому світу. І в Україні теж. У вас ваххабітів більше ніж у Чечні. Ми це знаємо, тому що у вас знаходиться один наш ваххабіт. А також тому, що дуже багато фанатиків приходять до нас через вашу країну. І якщо ви не боротиметеся з цим явищем, завтра - післязавтра вони накоять у вас, те ж саме, що зробили в Чечні", - сказав Кадиров.

Також Кадиров відзначив, що співпраця в цьому напрямі з українськими правоохоронцями поки не ведеться.

Читайте також:

Кадиров: ваххабіти влаштують в Україні другу Чечню

У Грозному затримали українця, пов'язаного з чеченськими бойовиками

РНБО: Кадиров втягує Росію в холодну війну проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: