Кадиров назвав інформацію про конфлікт між спецназом і батальйоном "Північ" вигадкою

Рамзан Кадиров спростував раніше дані, які з'явилися раніше, про те, що спецназ внутрішніх військ РФ, який несе службу в республіці, вважає бійців чеченського батальйону "Північ" зрадниками.

Президент Чечні Рамзан Кадиров спростував раніше дані, які з'явилися раніше, про те, що спецназ внутрішніх військ РФ, який несе службу в республіці, вважає бійців чеченського батальйону Північ зрадниками.

За словами Кадирова, присвячена цій темі стаття в газеті "Московський комсомолець" є замовною. "Це вимисел і брехня. Між військовослужбовцями батальйону "Північ" і їх товаришами з названих у газеті підрозділів ніколи не було і немає конфлікту, стаття носить замовний характер", - заявив він, зазначивши, що мета публікації - розпалити міжнаціональну ворожнечу і підірвати боєздатність елітних підрозділів.

Кадиров додав, що бійці підрозділів внутрішніх військ "пліч-о-пліч воюють у лісі і в горах, довіряють одне одному". За словами глави Чеченської республіки, командири батальйону Північ і 29-го загону, про які йде мова в публікації, і зараз працюють разом.

"Вони здивовані і рації не мають, хто стоїть за цією фальшивкою. Я не виключаю, що ці хлопці спільно звернуться до суду", - сказав він.

Нагадаємо, газета "Московський комсомолець" повідомила про випадок, який стався в лютому в передгірних районах Чеченської республіки і є свідченням конфлікту між спецназом внутрішніх військ РФ і бійцями чеченського батальйону Північ.

Видання написало, що в ході операції з виявлення та блокування бойовиків бійці Півночі з незрозумілих причин не відкрили вогонь по противнику, а замість цього криками «Аллах Акбар!» заважали спецназівцям маскуватися.

Крім того, за характером поранень, отриманих деякими військовослужбовцями, учасники операції зробили висновок, що чеченські спецназівці стріляли по своїм колегам із внутрішніх військ. Ще в деяких звітах говориться, що бійці Півночі викрали зброю і амуніцію військових, а також вивезли трупи бойовиків з місця бою для передачі родичам.

Читайте також:

Кадиров морить голодом бойовиків, які залишилися в Чечні

Кадиров: хто розділяє українців та росіян - ворог наших народів

Кадиров: ваххабіти влаштують в Україні другу Чечню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: