Кадиров пожалівся, що не може знайти красиву дружину

Рамзан Кадиров виступив за схвалення багатоженства, а також підкреслив що сам не проти одружитися ще раз, але поки що не знайшов красивої жінки.

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що не проти багатоженства, але сам поки що не завів ще одну дружину, тому що не може знайти красиву.

"Якщо чоловік хоче, то нехай одружується. Якщо кохання є, то чотири дружини можна. Усі вважають, що це дико: як можна мати чотири дружини? Якщо у тебе є можливість побудувати будинок, створити всім однакові умови, не обмежувати права, тоді ти маєш право по шаріату одружитися чотири рази. Це набагато чесніше, ніж заводити одну або дві коханки, коли у тебе вдома проблеми і діти не годовані. Але одружуватися з іншою ти можеш тільки з дозволу першої", - сказав Кадиров.

Кадиров також підкрслив, що наразі шукає жінку, протое не може знайти гарної.

"Якщо буде, я одразу одружуся. Я завжди дивлюся, як мені гідну наречену знайти. Я ж не гуляю. Моя дружина не проти. Якщо б вона не дозволила, я б не став з нею одружуватися", - підкреслив глава Чечні.

Глава Чечні знову висловився за те, щоб жінки одягалися скромніше, однак підкреслив, що забороняти він нічого не може.

"Я ж не маю права. У себе в сімейному колі - так. А так я можу тільки радити, можу просити. Кажуть, що Рамзан Кадиров підписав наказ. Не наказ - це все нісенітниця. Я сказав, що на роботі напівголі жінки не повинні ходити. Повинен бути костюм строгий. Якщо, наприклад, жінка - заступник міністра буде ходити напівгола з розпущеним волоссям, у нас, в Чеченській Республіці, ніхто не зможе працювати. Тому я й кажу: давайте носити спідниці нижче колін", - розповів Кадиров.

Він також наголосив, що кавказці - гарячі хлопці, які ведуть здоровий спосіб життя. Тому, коли жінка напівгола, вони не можуть працювати в нормальному ритмі.

Нагадаємо, раніше Кадиров влаштував рознос своїм чиновникам у зв'язку з черговим випадком викрадання нареченої. Інцидент стався 28 грудня 2010 року в селі Гелдаген Курчалоєвському району. Між тим глава республіки ще в жовтні заборонив цей стародавній народний обряд. Тепер у республіці не будуть реєструвати шлюб без згоди батька нареченої.

Таким чином, у боротьбі з викрадачами наречених Кадиров фактично заборонив шлюби з кохання, якщо їх намагаються укласти без згоди батьків.

Читайте також:

"Єдина Росія" запропонувала альтернативу Кадирову

Кадиров назвав Чечню найбезпечнішим місцем світу

Кадиров заборонив чеченцям одружуватися з кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: