Кадиров припустив, що Умарова "таки наздогнала заслужена кара"

У Чечні активно розшукують Доку Умарова, чутки про смерть якого з’явилися напередодні. Кадиров не виключає, що чутки правдиві, однак на інтенсивність спецоперацій вони не впливають.

У Чечні продовжують шукати Доку Умарова, незважаючи на чутки про його смерть, однак цілкой ймовірно, що його "наздогнала заслужена кара".

Про це заявив голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров.

"Я знаю, що співробітники правоохоронних і силових структур безперервно шукають цього ватажка бандитів. І вони (пошуки) не будуть припинені до його упіймання або ліквідації, незалежно від того помер він, втік, зарився в норі", - сказав Кадиров, коментуючи чутки про можливу смерть Умарова.

За його словами, "такі розмови неодноразово з'являлися". "Причому мусолиться в різних регіонах республіки. Цілком ймовірно, що його наздогнала заслужена кара", - сказав Кадиров.

Але, наголосив він, "чутки на інтенсивність спецоперацій не впливають". "Військові або співробітники спецслужб мають завдання затримати чи знищення бандита, винного в загибелі багатьох людей. Я впевнений, що рано чи пізно його закопають чи поселять навічно поодинці", - заявив глава Чечні.

"А чутки, незалежно від того, правдиві вони чи хибні, залишаються такими, поки не будуть підтверджені або спростовані. Можливо, дійсно помер або був убитий. Цілком ймовірно, що сподівається відвернути увагу і зіскочити куди-небудь, якщо навіть і не втік у недалекому зарубіжжя ", - сказав Кадиров, відповідаючи на питання, чи варто вірити розмовам про природної смерті Умарова.

Нагадаємо, протягом останніх днів у гірських районах Чечні були зафіксовані факти обговорення місцевими жителями теми можливої смерті лідера залишків бандформувань Доку Умаров.

Читайте також:

У Чечні з'явилися чутки про смерть Доку Умарова

Новий лідер бойовиків напав на парламент Чечні, щоб прославитися

Розкол на Кавказі: бойовики обрали нового лідера замість Доку Умарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: