Кадиров розповів, що робитиме із отриманими від Інгушетії скандальними територіями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чечня розвиватиме там туризм та скотарство.

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заявив, що розвиватиме на отриманих від Інгушетії землях туризм та скотарство.

Про це він заявив під час виїзного засідання уряду на кордоні з Інгушетією, передає "РИА Новости".

"На прикордонних з Інгушетією територіях потрібно створити найкращі умови для туристів і жителів республіки. Зокрема, Галанчозький район необхідно відродити, упорядкувати, зробити його доступним і зручним для відвідування. Для цього ми докладемо всіх зусиль. Я впевнений, що результати не змусять себе довго чекати. Протягом декількох років ця територія стане однією з найпривабливіших для туристів і гостей, а також перетвориться в один з великих тваринницьких центрів республіки", - розповів Кадиров.

За його словами, на цій території буде створена низка готелів, нових доріг для того, щоб вона стала приваблива для інвесторів.

"Ми побудуємо тут готелі, прокладемо дороги, займемося відновленням і реставрацією стародавніх чеченських веж, культових споруд, забезпечимо необхідною інфраструктурою наш історичний комплекс. Створимо відмінні умови для охочих вести свій бізнес, вкласти інвестиції. Ці місця в стані стати головними постачальниками м'ясомолочної продукції. Ми відкриємо тут школи, дитсадки та інші установи, якщо нащадки колишніх жителів почнуть повертатися. Це дивовижний за своєю красою край", - зазначив Кадиров.

карта кордону між Інгушетією та Чечнею, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, голова Інгушетії Юнус-Бек Євкуров та голова Чечні Рамзан Кадиров ухвалили рішення про обмін територіями між обома республіками. Чечня отримала частину Надтеречного району Інгушетії, Інгушетія натомість отримала територію на кордоні з Малгобецьким районом. Обидві території є нежитловими. Це викликало масове невдоволення у жителів Інгушетії, які мітингують у столиці республіки Магасі, оскільки, згідно з угодою, Чечня отримує у 27 разів більше території, ніж віддає.

Парламент республіки ратифікував 4 жовтня цю домовленість між главами Чечні та Інгушетії про обмін землями, всупереч рішенню місцевого Конституційного суду, який постановив провести референдум щодо цього питання. Після мітингів місцеві депутати анонсували перегляд ратифікації цієї угоди. Крім того, уряд Інгушетії санкціонував акцію протесту до 17 жовтня, а потім видали дозвіл на її відновлення від 31 жовтня до 2 листопада.

Наприкінці жовтня Конституційний суд Республіки Інгушетія визнав неконституційним закон про обмін землями із Чеченською республікою. Таке рішення інгуші сприйняли як перемогу та вирішили припинити мітинги, однак голова Інгушетії Євкуров після рішення суду заявив, що воно не скасовує угоду про обмін територіями, та пообіцяв, що звернеться із цим питанням до Конституційного суду Росії.

Відео Роздягнули, катували та погрожували. В Інгушетії викрали співробітника Amnesty International

Роздягнули, катували та погрожували. В Інгушетії викрали співробітника Amnesty International. Спостерігач правозахисної організації Олег Козловський прибув до російського міста Магас, щоби стежити за акціями протесту. В останній день відрядження невідомі, які представилися співробітниками регіонального МВС, вивезли чоловіка за місто. Правозахисника били, приставляли до голови зброю й погрожували вбити дружину та дітей. Після знущань, чоловіка вивезли до сусідньої Північної Осетії і відпустили. 

Роздягнули, катували та погрожували. В Інгушетії викрали співробітника Amnesty International

Залиште свій коментар

Вибір редакції