Кадиров: шаріат важливіший за закони РФ, а "ворогів ісламу" слід знищувати

Єдині вороги, яких Кадиров визнає і має намір" знищити "- це" вороги ісламу ", до яких він відносить бойовиків-ваххабітів.

Президент Чечні Рамзан Кадиров у черговий раз спростував свою причетність до викрадень і вбивств людей, що відбуваються в республіці, і заявив, що "єдині вороги, яких він визнає і має намір" знищити "- це" вороги ісламу ", до яких він відносить бойовиків-ваххабітів .

"Мене в усьому звинувачують. Помирає корова - теж звинувачують мене. Але який мені сенс вбивати і викрадати людей, якщо я, навпаки, повинен їм служити?" - заявив Кадиров газеті Le Figaro.

Москва мириться з примхами Кадирова-молодшого в обмін на стабільність, яку він приніс до Чечні, і показну вірність Кремлю. Тим часом в інтерв'ю іноземному виданню чеченський президент заявив, що "на мою особисту думку, шаріат стоїть над законами Російської Федерації".

Схожу заяву Кадиров зробив у квітні на прес-конференції для російських журналістів у Грозному. Тоді на пряме запитання про шаріат і світське законодавство РФ він відповів: "Я мусульманин, я істинно віруюча людина. У цьому житті вище релігії для мене нічого немає". Він додав при цьому, що релігія наказує "дотримуватися закону".

Тим не менш, як зазначає автор статті Le Figaro, мусульманські закони зовсім не забороняють чеченським керівникам часом міцно прикладатися до коньяку і горілки, хоча прості жителі республіки через заборони на алкоголь пили спиртні напої з чайників.

Політолог, експерт Центру Карнегі Олексій Малашенко, що випустив в минулому році книгу "Рамзан Кадиров: російський політик кавказької національності", пише, що чеченський президент найбільш суперечливим чином поєднує в собі глибоку релігійність зі звичками такого собі мусульманського плейбоя. "Релігія дозволяє йому насамперед контролювати населення - за допомогою мечетей", - цитує експерта французька газета.

Видання називає Кадирова-молодшого "чеченським диктатором", "протеже прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна" і навіть "дияволом", з яким, за висловом автора статті, Путін "уклав угоду". Він нагадує, що Рамзан прийняв кермо влади після смерті свого батька - Ахмада Кадирова, колишнього бойовика-сепаратиста, який перейшов на бік Москви і убитого в 2004 році. Для утвердження своєї влади Рамзан Кадиров педантично винищив супротивників, зосередивши на собі увагу міжнародного правосуддя.

Читайте також:

Кілер, який стріляв у Ямадаєва, назвав замовником вбивства Кадирова

Кадиров заявив про знищення одного з найвідоміших чеченських терористів

Кадиров запросив Каддафі відзначити день народження пророка Мухаммеда в Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: