Кадиров відмовився бути президентом Чечні

Рамзан Кадиров запропонував парламенту Чечні позбавити його титулу "президент", оскільки "в Росії тільки один державний діяч має право називатися президентом".

Глава Чечні Рамзан Кадиров запропонував парламенту республіки позбавити його титулу "президент".

Він наголосив, що в Росії тільки один державний діяч має право називатися президентом і країні слід припинити "парад регіональних президентів".

"У перший день священного місяця Рамадан я підписав розпорядження про щорічну відпустку. Перед цим я направив до парламенту Чеченської Республіки офіційного листа, в якому прошу внести зміну в назву вищої посадової особи ЧР. Я виходжу з того, що в єдиній державі повинен бути тільки один президент, а в суб'єктах перші особи можуть іменуватися главами республік, главами адміністрацій, губернаторами тощо", - заявив Кадиров.

"Я запропонував парламенту Чечні вивчити питання про внесення змін до назви вищої посади Чеченської Республіки. Я готовий прийняти будь-який термін, що позначає посаду глави суб'єкта, крім назви "президент", - сказав Кадиров.

Глава Чечні, який вперше бере відпустку, зазначив, що "має намір провести ці дні в молитвах, відвідувати святі місця, займатися благодійністю".

Читайте також:

Кадиров "повісив" на лідера бойовиків цунамі в Індії та знищення Хіросіми

Кадиров: ваххабіти влаштують в Україні другу Чечню

Кадиров: Саакашвілі, хто це?

Рамзан Кадиров заявив, що Росії не потрібна демократія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: