Кадиров: "Я - найдоступніший керівник у світі"

Глава Чечні зазначив, що він кожного дня знаходиться серед людей і вміє з ними спілкуватися. Він також спростував твердження про те, що в Чечні немає демократії.

У Чечні є демократія, а жорсткий стиль управління необхідний для сьогоднішньої Чеченської республіки. Про це заявив глава регіону Рамзан Кадиров.

"Я - найдоступніший керівник на світі. Кожен день знаходжуся серед людей. Вони мають можливість безпосередньо зі мною спілкуватися, говорити про свої проблеми", - заявив Кадиров.

"Мене часто дорікають у надмірній жорсткості управління регіоном. З точки зору благополучної Німеччини, може бути, в цьому є частка істини. Однак для сьогоднішньої Чеченської Республіки тільки такий стиль управління є прийнятним", - заявив Кадиров в інтерв'ю газеті "Русская Германия".

Він пояснив, що після руйнівної війни на порядок денний постали питання безпеки, боротьби з викраденнями людей, викорінення злочинів проти людини - "як з боку бандитів, так і з боку військових формувань".

"Думаю, що в основному мені це вдалося. Я маю на увазі жорстке ставлення до виконання моїх доручень чиновниками і відповідальними особами. Тут, як кажуть, зробив - молодець, не зробив - твоїх послуг більше не потребуємо", - розповів Кадиров.

Він також зауважив, що дотримується жорсткої політики щодо членів незаконних збройних формувань.

"Свого часу їм була запропонована амністія. Ті, хто прийняв її, живуть у своїх сім'ях, працюють, служать в правоохоронних органах, несуть на належному рівні свою службу", - зазначив глава республіки.

"Проблема безпеки - це пріоритет будь-якої політики. А політика в таких питаннях не може бути "м'якеньк": з тими, хто пускає в хід зброю проти мирного населення, розмова може бути тільки жорсткою. І я впевнений, що такі методи аніскільки не суперечать принципам демократії", - резюмував Кадиров.

Він також спростував твердження про те, що в Чечні немає демократії. "Це абсолютно не так. Тільки ми ніколи не дозволимо під гаслами лжедемократії творити зло, розхитувати ситуацію", - пояснив він.

Нагадаємо, у вересні Кадирова за його власною ініціативою позбавили його титулу "президент", оскільки "в Росії тільки один державний діяч має право називатися президентом".

Читайте також:

У Чечні відкрили патріотичний клуб "Путін"

Кадиров почав масштабний наступ на бойовиків у горах Чечні

Президент Чечні розповів як знищував бойовиків у рідному селі

У Криму відкрилася мечеть імені президента Чечні Рамзана Кадирова

Кадиров відмовився бути президентом Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: