Кадиров: Я за Путіна життя віддам

Рамзан Кадиров заявив, що хоче, аби Володимир Путін був довічним президентом Російської Федерації, оскільки саме йому президент Чечні завдячує життям.

Президент Чеченської республіки Рамзан Кадиров в інтерв'ю радіо "Свобода" заявив, що віддасть життя за прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна.

"Володимир Путін - мій кумир. Я його люблю, я його поважаю. Я за нього життя віддам! Я життям зобов'язаний цій людині. Я хочу, аби він був довічним президентом Російської Федерації", - заявив Кадиров.

"На сьогоднішній день я визначаю політику, і якщо десь портрети висять, то Кадиров подобається, і добре, що Кадиров сьогодні править. Якщо їх прибиратимуть, якщо будуть викидати, закреслювати – все, Кадиров не потрібний. І ось я не раз знімав ці портрети, присягаюся Аллахом, мені незручно було, коли про мене щось говорять, якщо мої портрети висять, самому осоружно це мені буває!", - розповів глава Чечні, відповідаючи на питання про культ особи президента республіки в регіоні.

"Я хочу добитися більшого, ніж хто-небудь інший, для свого народу. Я несу відповідальність за свій народ. Я повинен добиватися, я повинен вимагати, я повинен просити, аби люди від цього отримали задоволення. Я повинен робити так, щоб у нас не було жодної людини на вулиці, аби всі отримали житло, робочі місця, аби дітям було, де грати, де веселитися, аби вони могли повністю здобути освіту, спорт, туризм розвивати, культуру. Для чого я президент? Для того, щоб робити все це", - заявив Кадиров.

Нагадаємо, що вбивство 13 січня у Відні Умара Ісраїлова, колишнього охоронця президента Чечні, трактують як помсту за те, що він розповів про звірства Рамзана Кадирова у республіці.

Таке припущення зробила газета The New York Times, проаналізувавши ексклюзивні відомості, що потрапили в її розпорядження. Вони, як стверджує видання, були надані самим Ісраїловим і містять копії матеріалів, що ніколи не публікувалися, а саме скарг екс-охоронця до російської прокуратури і Європейського суду з прав людини про діяння Кадирова і його людей в Чечні.

Читайте також:

Кадиров закликав чеченців не зважати на закон та брати двох дружин

Президента Чечні звинуватили у вбивстві правозахисниці

Влада Чечні відхрещується від переговорів з сепаратистами

У Чечні знову ввели режим контртерористичної операції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: