Кадиров забирає третину грошей, які Москва виділяє Чечні

Рамзан Кадиров забирає собі третину всіх грошей, які йдуть на відновлення Чечні і вважає це "платою за те, щоб все було тихо".

Чеченський президент Рамзан Кадиров можливо привласнював близько третини виділеної федеральної допомоги Чечні як плату за спокій в республіці. Це випливає з чергових документів, опублікованих WikiLeaks.

Депеша з грифом "конфіденційно" містить аналіз дипломата стратегії Володимира Путіна у Чечні. Йдеться про те, що влада в Чечні по суті передана "колишнім сепаратистам, готовим присягнути на вірність Росії".

Однак, зауважує посол, є дві проблеми. По-перше, чеченське керівництво змогло придушити "джихадистів" тільки в межах республіки, тоді як на території всього Північного Кавказу вони змогли поширити свій вплив.

По-друге, Росії доводиться тримати в Чечні чималий військовий контингент, щоб екс-сепаратисти не втратили приставку "екс". Рамзан Кадиров, на думку автора компромата Вільяма Бернса, забирає собі третину всіх грошей, які йдуть на відновлення Чечні і вважає це "платою за те, щоб все було тихо".

У своїй записці Вільям Бернс також висловлює припущення, що вбивство Ахмада Кадирова, який за офіційною версією загинув в теракті від рук чеченських бойовиків, могло стати відповіддю федералів на прагнення колишнього чеченського глави контролювати чеченську нафту.

Представники Рамзана Кадирова не змогли прокоментувати звіт Бернса, опублікований WikiLeaks, пославшись на те, що не читали його.

Нагадаємо, сайт WikiLeaks спеціалізується на публікації "закритої", в тому числі таємної документації.

Читайте також:

Рамзан Кадиров у Києві дві години сидів у ресторані та їв вареники

В Австрії Кадирова назвали одним з найстрашніших серійних вбивць

Кадиров: "Я - найдоступніший керівник у світі"

У Чечні відкрили патріотичний клуб "Путін"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: